Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak fiús lányokról? Belezúgtam egy ilyen csajba, de nem tudom, működne -e.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy teljesen fiús lányba. Ezt a modorára és stílusára értem. Sok fiú haverja van, nagyon egyenes és nyílt, sokszor bunkó egy kicsit, mindent teljesen lazán vesz, nagyon jó humora van, mindenki szereti. Elég szép lány, de minden fiú úgy van vele, hogy tolnák mint a lopott biciklit, havernak is jó, de nem járnának vele, és engem is lebeszélnek róla. Mert szerintük nem "barátnő anyag", és semmi nőiesség nincs benne, de ennél mélyebben nem tudják megindokolni. A csaj nem ribanc, okos, vicces, jól néz ki, bár tényleg nagyon fiús modora van. Szerintetek működhetne a dolog, vagy az ilyen csajok tényleg nem jók párkapcsolatra? 18f, 17l

2013. ápr. 1. 01:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
gondoltam...xd
2013. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Láttad(megválaszoltad) a kérdésem? :D
2013. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
igen..xd... de nem akarom terelni másnak a kérdéséről a témát.. -.- csak ha igaz a kérdés szerintem kussolj....
2013. ápr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért,attól még megpróblhatja,más az én kérdésem és ez -.-" Mind1,én már írtam ide.
2013. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy ilyen lány ha egyszer nőies, akkor nagyon odateszi magát, pláne kettesben veled. Tudom jól, én is ilyen vagyok.

Focizok, focit nézek, csak fiú haverjaim vannak, sose volt műkörmöm, CoDozok, sörözni járok haverokkal, stb.

De mikor párommal vagyok, kis dorombolós kiscica leszek, kényeskedek, meg főzök rá, meg előtte próbálgatom a cuki rucikat!

Max. ajándékba gamer egeret kapok, és nem táskát.


De egy ilyen lány azért jó, mert nem hallgat, és várja, te találd ki, mit akar, és nem hisztizik! Sokkal jobb barátod lesz, és mellette még a szerelmed, majd meg a dugópajtid is!

18/L

2013. ápr. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%
csak nehogy meglepődj, ha valamit találsz a lábai között! :)
2013. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szíved joga. Ha tetszik neked és szereted, nyugodtan ráhajthatsz. Általánosítást én nem szeretnék mondani, mert minden ember másmilyen. Még megpróbálhatjátok, ha pedig nem működik, akkor sem vesztettetek semmit. :) Hívd el randizni és majd eldöntitek, hogy mi lesz. HAJRÁ!
2013. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem "barátnő anyag"-> hát figyelj,nekem rengeteg fiús lány ismerősöm van,és hidd el, nekik van a legtöbb érzelmük. teljesen tökéletesek kapcsolatra.
2013. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány az ismerőseim között, és 4 éve boldog párkapcsolatban él.Ha engem kérdezel, a barátja megfogta vele az Isten lábát.
2013. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!