Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak fiús lányokról? Belezúgtam egy ilyen csajba, de nem tudom, működne -e.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy teljesen fiús lányba. Ezt a modorára és stílusára értem. Sok fiú haverja van, nagyon egyenes és nyílt, sokszor bunkó egy kicsit, mindent teljesen lazán vesz, nagyon jó humora van, mindenki szereti. Elég szép lány, de minden fiú úgy van vele, hogy tolnák mint a lopott biciklit, havernak is jó, de nem járnának vele, és engem is lebeszélnek róla. Mert szerintük nem "barátnő anyag", és semmi nőiesség nincs benne, de ennél mélyebben nem tudják megindokolni. A csaj nem ribanc, okos, vicces, jól néz ki, bár tényleg nagyon fiús modora van. Szerintetek működhetne a dolog, vagy az ilyen csajok tényleg nem jók párkapcsolatra? 18f, 17l

2013. ápr. 1. 01:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Csak akkor válassz egy ilyet, ha nem nőies nő az ideálod.
2013. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ájszíjú ***** válasza:
36%
Altalaban az ilyen csajok leszbik
2013. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem próbáld meg.ha nem megy,ennyi.
2013. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó.

Ugyan miért ne lennének jó párkapcsolatra? Ugyan.....

2013. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem leszbi, az biztos, ha az lenne, nem titkolná, meg járt már pasikkal. Meg pl. múltkor mondta, hogy a barna szemű pasik az ideáljai(nem nekem, egy másik csajnak, csak meghallottam).
2013. ápr. 1. 01:26
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
én is ilyen voltam, amíg először szerelmes nem lettem... :) aztán kinőttem ebből a "stílusból". azóta is fiúkkal barátkozom, de már nőiesen öltözködöm, megválogatom a szavaimat, stb stb...
2013. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

ha tetszik akkor próbáld meg... szard le a többiek véleményét.. :)

#3 te nem egy 12 éves kis csaj vagy? xdxd

2013. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne jó barátnő belőle? Sok pasit elbizonytalanít egy magabiztos, nagyszájú lány, a saját férfiasságukat féltik tőle, ezért mondják, hogy "nem kezdenének" ilyen lányokkal.

Nekem is volt ilyen csajom, bár ő lányosan öltözködött, de idősebb is volt. Teljesen jól működött minden. Nem hisztizett sosem, nem féltékenykedett, néha már zavaróan laza volt ilyen téren. Elég komoly szexuális étvágya volt, nem lelkizett fölöslegesen, és felfogta, ha a haverjaimmal akarok menni valahová, nélküle. Szerintem egy próbát megér, legfeljebb nem jön össze a dolog.

26F

2013. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Honnét veszed?
2013. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy igen xD
2013. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!