Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják a fiúk nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a fiúk nem jön be nekik a sok műp*na. Aztán a gyakorlat nem ezt mutatja. Mégis miért?

Figyelt kérdés

Miért kamuznak?

Azt mondják, nem jön be nekik a műcsaj, a szolizás, szemöldöktetoválás, sminkelés, tükörbe p*csitás, a behajolós képek Facen, a szűk farmer, kilógó tanga, ribancos, csücsörítós képek, egyenesen gáznak tartják...

Aztán mégis azt látom, hogy van 1-2 ilyen ismerős, aki ezeket csinálja, és 2 hetente mással járnak.

A facen 200an lájkolnak egy ilyen tükörbe pózolós képüket, oda írják, hogy "de cuki vagy, jól nézel ki, szép vagy!"

Aztán az arcuk olyan mintha műanyagból lenne. A smink, a szemöldök, a haj. Mint egy baba olyan a fejük...

Azt mondják gáz ha ennyire mű egy lány...

Az ismerősöktől meg mégis azt hallom, hogy "hű, bazze, de megb*sznám! Elvinném egy körre!"...

Aztán mégis csorgatják utánuk a nyálukat.


Komolyan minek kell kamuzni?



2013. márc. 29. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az igazi pasiknak valóban nem jönnek be. a többi kis p.cs meg kit érdekel?:D
2013. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak du.gni akarnak, és azt hiszik, hogy az átlagos csajokat ezzel a dumával el tudják szédíteni. Amúgy szánalmas.
2013. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Én nem mondom!!!

Nekem bejön a "túlzott igényesség"!

38f.

2013. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor olyan szívesen megmutatnám, hogy ki jön be... Meglepődnél. Igénytelen síkagyúakkal vagy körülvéve.
2013. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt mondják a lányok nem jön be nekik a sok bunkó paraszt srác. Aztán a gyakorlat nem ezt mutatja. Mégis miért?
2013. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem tényleg nem jön be a sok bunkó paraszt srác. ennyi:D
2013. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

aham...

szóval te 2 hetente új pasit akarsz?

jó akarsz lenni "egy körre"?


most nem azért,de szerinted komolyan veszi öket bárki is?

ezt lányként mondom... érdekes... nekem nem kell pucsítanom, meg kirakni a mellem, hogy észrevegyenek, és így is bejövök idösebbeknek is... szimpla kedvességgel

2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ma este itt olyan tuti nincs, és valószínű máskor sem.
2013. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"aham...

szóval te 2 hetente új pasit akarsz?

jó akarsz lenni "egy körre"?

"

Ehh, férfiként? :D Kössz nem!

Nem, csak nem értem. Csorgatják itt a haverjaim ezekre a lányokra a nyálukat, közben meg azt hallom, hogy milyen gázul néz ki egyik-másik lány feje...

Érhetetlen...

2013. márc. 29. 21:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem rohadtul nem jön be...

A sok smink csak rondít, a kacsaszáj csúnya, a kiszedett szemöldök undorító...

Viszont! Így is lehet ennek ellenére szép vagy szexi egy lány. És a személyisége is lehet még ettől jó.

2013. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!