Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnak azok máshogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak azok máshogy, akik minden hétvégén szórakozni járnak?

Figyelt kérdés

Illetve hétköznapokon is összefutnak egy-két ismerőssel, baráttal esténként, jól érzik magukat, esetleg ismerkednek is.


Nekem sajnos nagyon ritkán jön össze bármi program és eléggé magányosnak érzem magam :( Utálok mindig itthon ülni... egyedül meg nem tudom lenne-e bármi értelme eljárni esténként vagy legalább hétvégén...


Mégis mit kéne tennem ahhoz, hogy ezek a dolgok gyakoribbak legyenek? Szívesen ismerkednék is, de a neten lehetetlen szinte.


18/L



2013. márc. 24. 16:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen alkalmakkor ismerkednék is, mert a neten nehéz.
2013. márc. 24. 16:12
 2/13 anonim ***** válasza:

hol laksz? én is így vagyok, mint te.

L23

2013. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először is van baráti társaságuk baráti körük.

2. apuci vagy anyuci jól keres és elég sok pénzt ad a pici fiának vagy lányának így van miből elmenni....

kivétel ha dolgozik az illető...szóval a legtöbb szórakozáshoz pénz is kell...

2013. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

hát egyedül nem túl buli... keress valakit akivel el tudsz menni valahova. ehhez először azzal kell jóban legyél, akivel el akarsz menni, tehát találj először barátnőket magad mellé.

gondold végig ki az aki szóba áll veled és akivel szoktál beszélgetni. szomszéd, osztálytárs, akár testvér...stb.

2013. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem nagyon vannak olyanok, akikkel így nagyon eljárhatnék szerintem. Igazából egy valaki van, akivel pár napja voltam, de ő se olyan szerintem, hogy megkérdezhetném tőle, hogy esetleg megy-e valahova és csatlakozhatnék...


Egyébként meg az ismerkedős privátokat mellőzzétek, nem ezért tettem fel a kérdést.

2013. márc. 24. 16:22
 6/13 anonim ***** válasza:

mert egy buliban részegen sokkal jobb kapcsolatokat lehet kialakítani :D


(nem én küldtem, de tökmindegy mit írok, úgyis azt fogjátok mondani, hogy én voltam :D)

2013. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van pár barátom akikkel eljárok bulizni. Egyedül elég gáz lehet meg nem is éreznéd jól magad.

Olyan barátok kellenek akik nem otthonülősek.

2013. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ha nem kell a privát, akkor én nem írok hogy elmehetnénk együtt 17L :D
2013. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sokan lennének innen a közelből. Baranya megyei vagyok.
2013. márc. 24. 16:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva pár hónapja még én sem jártam szinte sehova, viszont egyszer az egyik barátnőm mondta, hogy menjek vele és a barátnőivel. Igazság szerint ittunk is szóval ismerkedni könnyebben tudtam barátnőm haverjaival akikkel már a szórakozóhelyen futottunk össze.Következő hétvégén is felmentünk...utána meg már másokkal is elkezdtem feljárni és egyre több embert ismertem meg:D Viszont olyan is volt, hogy leszólítottam egy srácot a szórakozóhelyen, akit végülis csak látásból ismertem, azzal, hogy nincs-e piájuk mert az egyik haveromnak kéne :D (ezek után ez a srác az egyik legjobb barátom lett.:DD) Tegnap pont beszélgettünk azzal a barátnőmmel(akivel először felmentem) és arra jutottunk, hogy néha milyen jó lenne úgy felmenni, hogy nem futnánk össze senkivel:DD

Az egyik válaszoló amúgy jól írta, ehhez azért kell pénz is, de szerintem nem kell annyi pénz úgysem, hogy totál taccsra vágd magad...én volt, hogy 300at vittem és doszt elég volt..persze meg is hívtak egy páran de abból a 300 ft-ból is totálisan el voltam.:)

Szerintem amúgy te is kezdeményezheted esetleg egy barátnődnek, hogy 'na akkor készülj,ma buli és jössz velem!:D'. :DD

2013. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!