Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mindannyian hajlamo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mindannyian hajlamosak vagytok késni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor, ha egy lánnyal találkozok, és nem úgy, hogy konkrétan elmegyek hozzá, minimum 20 percet, de inkább fél órát késik. Mondjuk nincs hatalmas tapasztalatom, de akikkel dolgom volt eddig, azok mind elkéstek. Ma is vagy negyven percet vártam a buszpályán a lányra, mire megjelent. Első randi volt egyébként. Persze nem jegyzem meg soha senkinek, csak úgy érdekel hogy ez miért van. Ez egy általános női tulajdonság, vagy csak én fogok ki mindig olyanokat akik erre hajlamosak? :D 18F
2013. márc. 23. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Soha életemben egyszer sem késtem még el találkozóról. Máshonnan sem nagyon.

21L

2013. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Randiról én szoktam késni, olyan 5-10 percet. Ennyi egy nőnél belefér, de több nem.

Negyedóránál többet késni bunkóság, ha nem szolgál rögtön magyarázattal, akkor igenis tedd szóvá!

2013. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ennyi egy nőnél belefér"


A csávónál viszont a 0,1 másodpercért is minimum sortűz általi halál jár. De a bíróság kegyes így főbelövésről farbalövésre enyhítette az ítéletet!

2013. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is inkább előbb ott vagyok mindenhol, mert én is utálom a késést. Persze ha 10 percet vagy többet kések, mert mondjuk késett a busz, lerobbant a metró... stb., akkor legalább küldök egy SMS-t, hogy tudja az illető, miért kések. 21L
2013. márc. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos én nagyon késős vagyok.:S Igyekszem rajta változtatni, de volt már előfordunk, hogy vártak rám negyed órát(szegény srác már épp menni készült haza de szerencsére még elcsíptem és bocsánatot kértem...a következő találkozásunkkor viszont pont egy perccel előbb érkeztem!:) ). Amúgy velem már előfordult olyan, hogy megbeszéltem egy sráccal egy találkát este 6ra...vártam kb 40percet (nem szoktam ennyit...de nagyon tetszett a srác..)majd hazajöttem és láttam, hogy 6 óra után pár perccel írt facen, hogy mégsem tud elmenni..elég rosszul esett mert még a számomat is tudta és feleslegesen vártam rá :| Viszont olyan is volt, hogy a srác szintén facen írta, hogy késik fél órát...csakhogy én akkor már úton voltam a megbeszélt helyre mert fél óra volt az út...kellemes volt utólag látni az üzenetét.:D

Na mind1, lényeg a lényeg, hogy nem minden lány késős..csak te az ilyeneket fotad eddig ki :D

16/L

2013. márc. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"de volt már előfordunk,"- :DDDDDDD azt hiszem fáradt vagyok egy kicsit...na szóval * de előfordult már,...

15-ös voltam

2013. márc. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!