Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mindannyian hajlamo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mindannyian hajlamosak vagytok késni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor, ha egy lánnyal találkozok, és nem úgy, hogy konkrétan elmegyek hozzá, minimum 20 percet, de inkább fél órát késik. Mondjuk nincs hatalmas tapasztalatom, de akikkel dolgom volt eddig, azok mind elkéstek. Ma is vagy negyven percet vártam a buszpályán a lányra, mire megjelent. Első randi volt egyébként. Persze nem jegyzem meg soha senkinek, csak úgy érdekel hogy ez miért van. Ez egy általános női tulajdonság, vagy csak én fogok ki mindig olyanokat akik erre hajlamosak? :D 18F
2013. márc. 23. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy embertől neveletlenség kategória. Első randin meg végképp. Szórd ki az ilyen emberkét..
2013. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Ha a csaj késik "elegáns"

Ha Te késel: Bunkó, ordenáré, tahó, ultraparaszt.

2013. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A nőtől nem elegáns.Még gázabb mint egy pasinál.


A pontosság királyi erény-szokták mondani:)

2013. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

22:38

volt már hogy késtem, de akkor küldtem sms-t, hogy számítson rá :/

2013. márc. 23. 22:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát részemről,ha nekem fontos valaki,akkor azzal minimum megtisztelem,hogy a megbeszélt időre ottvagyok. Maximum akkor előbb nekiállok készülni. 10 perc még belefér,de hogy közel egy óra... kicsit túlzás.. :S

16l

2013. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én késős vagyok, de 10 percnél többet sosem késem.

Anyukám meg egyik barátnőm viszont haláli pontosak, ha van egy időpont, amire oda kell érni, egy 10 perccel előbb már biztos ottvannak. Szóval van ellenpélda.

2013. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pontos vagyok, ez nekem nagyon fontos valamiért. Úgy gondolom, neveletlenség késni. Ha mégis kések, annak többnyire van oka, pl. közlekedés, de akkor előtte szólok, hogy késni fogok.
2013. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem, nincs ilyen késés, pofátlanságnak tartom a másikkal szemben, ez nem csak randira mindenre így van, meg kell tanulni, neveltetéshez tartozik N
2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én mindig inkább előbb ott vagyok, és ezt el is várnám.. 20l
2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is mindig előbb érkezem.


23/L

2013. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!