Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, milyen lányokkal randizg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányokkal randizgatnátok inkább?

Figyelt kérdés
Aranyos, kedves, fiús, nőiesebb, komolyabb, viccesebb, átlagos, különleges, okos, butácska...? Ezek közül mik amiket szerettek egy lányban?=)

2013. márc. 23. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos, kedves, nőies, vicesebb, okos. A felsoroltak közül.
2013. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves, nőies, komolyabb (de azért értse a viccet), különleges, okos.
2013. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
aranyos, kedves, nőiesebb, viccesebb, különleges, okos, és, szép :)
2013. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy mellei legyenek.
2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kategóriát, csak éretteknek ajánlják...
2013. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát jah ez 18 éven felülieknek van ezaz oldal, illetve ha 18 feletti vagy de agyaligat 14 akkor szintén hagyd el az oldalt.
2013. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, aki önmagát adja és nem szinészkedik! ;)
2013. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen 170 és 175 cm között. Legyen tőlem elájulva, az nagyon bejön. Persze legyen szép is.
2013. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akivel kölcsönös a szimpátia egymás felé, és aki készen is áll egy kapcsolatra és nem a múltján meg a sérelmein siránkozik.
2013. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aranyos, kedves, vicces, átlagos/különleges és OKOS. Nekem azok a lányok tetszenek, akik nem játsszák meg maguk, és nem ilyen "flegmák", ahogy mondani szokás. Nem árt, ha a lány csinos, de én valójában sokkal jobban kedvelem az aranyos, alacsony lányokat, mint a formás, nőies hölgyeket. Az sem árt, ha a lány okos, művelt, és érdeklődik a világ dolgai után. Legyen kedves, és semmiképpen se bunkó. Alapjába véve én nem vagyok válogatós, az egyetlen, amit nem bírok egy lányban, ha nagyszájú és öntelt.
2013. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!