Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni fiatal leszbikus lányokkal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meleg bár, party, könyvtár, uszoda, társkereső.
2013. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Könyvtár, uszoda? Miért járnának pont oda a leszbikusok? =_=
2013. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem :D
2013. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nálam ;)
2013. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre az a válasz, hogy ha szerencsés vagy akkor van környezetedben egy leszbikus, akivel ugyanúgy meg tudsz ismerkedni, mintha heterók lennétek, ha nincs akkor pedig maradnak a leszbikus rendezvények és az internet... 17/leszbi
2013. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

"Könyvtár, uszoda? Miért járnának pont oda a leszbikusok? =_="


Nem tudom, pl. azért, hogy vegyenek ki könyvet vagy, hogy ússzanak? :O

2013. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rögtön gondoltam, hogy tőled származik az okosság, senki más nem kontrázna ezzel, mivel nekik valszeg leesett a fennakadás tárgya. Olvasd el a kérdést és értelmezd. Pl a "hol lehet csokit venni?"-re szerintem az a válasz, hogy boltban, nem az, hogy "férfiaktól, nőktől, bárkitől, akinek van csokija".
2013. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha Baranyai vagy vagy a közelből legalább, akkor itt és velem :D
2013. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Húha, nagyon sok a pontozgató okosgyerek :D Kíváncsi vagyok a kérdező erre volt-e kíváncsi, hogy a leszbikusok léteznek-e ott, ahol amúgy mindenki más. De akkor tévedtem, hol vannak a homokosok kérdésre az a válaszom hogy az országúti autókban és az iskolákban. Jogos a kérdés valóban! (fuck logika) :)
2013. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves Hanna, sajnos messze vagyok Baranya megyétől. :S és kedves utolsó válaszoló, teljesen igazad van. :)
2013. márc. 17. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!