Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? 14/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 14/l

Figyelt kérdés
Múltkor a barátnőmnél aludtam. Ő elment zuhanyozni, én pedig uncsiztam, belenéztem a fiókjába, magazinokat keresve..aztán megláttam egy vibrit. soha nem használtam még, gondoltam kipróbálom. masztiztam, ő közben végzett a fürdőben, nem vettem észre, ahogy bejött, és végignézte, amint én elmegyek..mondta, hogy semmi gond, de azóta tartjuk a távolságot:/ veletek is fordult már elő ilyen/hasonló? mit tettetek?

2012. szept. 12. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Fúj, hát te hülye vagy :DD
2012. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
ez a kemény, nem a fszom :D
2012. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Kamu! Te nem lavyou voltál valamikor?
2012. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már máskor is előadtad, annyi különbséggel, hogy megkérdezted, nem zavarja-e és folytattad.

Inkább a matekkönyveddel foglalkozz.

2012. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"Ezt már máskor is előadtad, annyi különbséggel, hogy megkérdezted, nem zavarja-e és folytattad."


Ezen szakadok :D :D :D

2012. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mmano88 ***** válasza:
67%

Ja, 14évesen elmegy valaki és vesz egy vibrátort, mi?


hagggyadmár

2012. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet öreganyjáé :D
2012. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!