Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez arra is utalhat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arra is utalhat, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy pasi az életemben akivel nem egyértelmű hogy hányadán is állunk egymással, mert a kommunikációjából nem derül ki olyan sok minden (magyarul nem ömleng, nem nyilik meg annyira).


Amikor rákérdeztem erre azt mondta, hogy igen, jól érzem valójában sokkal többet és mélyebben érez irántam mint amennyi a kommunikációjában megjelenik és hogy egyre jobban kedvell.


Szerintetek, ez azt is jelentheti, hogy szerelmes?


2013. márc. 22. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,kedvel.Egyre jobban.Az hogy szerelmes /lesz/,vagy sem rajtad is múlik,hogy viszonyulsz hozzá.Ha te is annyira kedveled,és azt adod neki vissza,amit te is kapsz tőle,akkor igen,lehet szerelmes.
2013. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
abszolút kölcsönös a dolog. és ezt Ő is tudja.
2013. márc. 22. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor legyél vele nagyon türelmes,és megértő.Lehet hosszú időbe fog telni,de ha olyan aki nehezen tud csak megnyílni,és csak olyannak,akiben teljesen megbízik,csak ezt teheted.Ha neked megéri.
2013. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek az érzéseire akkor megnyilik könnyen,de magától egy picit nehezebben.
2013. márc. 22. 19:37
 5/9 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, hogy ha igy reagál, akkor vajon hol tarthat érzelmileg...?
2013. márc. 22. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd meg felé azt a lépést,amit te most tőle vársz,és megtudod.
2013. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azaz mondjam meg neki, hogy szeretem? és akkor kiderül hogy Ő erre mit reagál? félek hogy nagyot koppanok...
2013. márc. 22. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs győzelem.Én elmondtam a véleményem,a többi már rajtatok múlik.
2013. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitől is kell félni?! Ha azt mondja hogy nem kölcsönös csak időt nyersz. Nincs értelme hónapokig húzni a dolgot és közben magadban vívódni. Ha igent mond, nos azt nem kell részletezni...
2013. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!