Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem, úgy volt, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, úgy volt, h járunk, de kétségek közt hagy. A facen meg látom a bejegyzéseit, ami fáj. Tiltsam le?

Figyelt kérdés

szóval ahelyett h korrektül megmondta volna, h figyu szivi én nem akarok tőled semmit, ehelyett, nem válaszol, ködösít, meg ilyeneket csinál, szóval pár hónap alatt kezd leesni, hogy törhetek össze.

de. a facen meg szerelmes számokat linkelget, az is lehet már van bnője, vagy akármi, amiről úgy hogy csendben lemondtam róla, nem is lettem volna kíváncsi, csak felkavar.

legszívesebben kitörölném az emlékeimből úgy fáj minden.


erre a facen meg kiszúrja a szemem.a hírekben, ahol mindenkiről látni mindent, vagy mit, igazából nemigen értek a fachez.


tiltsam le, vagy mit tegyek?


2013. márc. 10. 01:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem fogod letiltani úgysem.Majd ha tönkre tesz lelkileg akkor fogsz észhez térni,de akkor már késő lesz
2013. márc. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

tiltsd le és gyorsabban elfelejted

nem is kell vele foglalkozni N

2013. márc. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

és írjak előtte neki vmit?

pl bocsi, csak azért tiltalak le, mert nem akarom nézni a dolgaidat, nem vagyok kíváncsi arra, h szerelmes vagy e, vagy nem, csak mert azt nem tudom hogy kell kikapcsolni.


vagy vmi ilyesmi? tehát hogy ne tekintsen egy bunkónak.

2013. márc. 10. 02:21
 4/16 anonim ***** válasza:

Elég éretlen hozzáállása van neki.

Ez az, amivel a fájdalmat okozza.

Képzeld, ha kapcsolatod lenne vele, mennyi érzelmi bántási felületet találhatna rajtad evvel a viselkedéssel...

Vonulj vissza 1 évtizedre, azután újra nézd meg közelebbről, hátha kinőtte ezt.:)

2013. márc. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a fiúk sokszor "nem jók" ebben. Ködösítenek, kerülik a szókimondást, kerülik a konfliktust, kerülik, hogy tenni kelljen valamit... TE vagy az, akinek fontos volna, hogy mondjanak valamit a helyzetről. Kérd akkor meg erre! Kérd meg másodszor és harmadszor is! Vagy válaszolni fog, vagy lelép.

Nekem volt már olyan is, hogy lelépett, és olyan is, hogy elmondta az okokat és kapcsolat lett belőle.

2013. márc. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nálam csak örökre van, nincs olyan, h "1 évtized múlva" vagy ilyesmi.

kedves utolsó. konkrétan rá kérdeztem, annyiszor, hogy az már az önmegalázás határát súrolja, vagy át is lépi.. többé nem fogom. és mindig terelt, mindig másról beszélt, soha nem mondott semmi választ.


szóval letiltás előtt, ha megírom a pár sort, azzal megint magam járatnám le? de ha csak natur törlöm, akkor meg lehet még szánalmasabb lennék?

2013. márc. 10. 02:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell írni semmit, az nagyon hiteltelenné tenne!! Egyszerűen csak töröld le!!
2013. márc. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

letöröltem.

remélem telon nem fog rámírni ezért.

max nem írok vissza semmit, ahogy ő is ezt szokta csinálni.


köszi mindenkinek

2013. márc. 10. 02:41
 9/16 anonim ***** válasza:

"konkrétan rá kérdeztem, annyiszor, hogy az már az önmegalázás határát súrolja, vagy át is lépi.."


Ez egy téves infó.

Íme a helyes:

Hogyan vedd rá a férjed, hogy azt tegye amit kérsz - Mark Gungor - 1.rész

http://www.youtube.com/watch?v=f6XV6S3f6-o

2013. márc. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a linket, de úgy látom általános háztartás jellegű problémák okait taglalja csak, ez azért annál sokkal nagyobb volumenű, amikor magáról arról van szó, hogy minkét irányban kapcsolat alakulásának az akarása meg van e és ennek tisztázása.
2013. márc. 10. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!