Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem, úgy volt, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, úgy volt, h járunk, de kétségek közt hagy. A facen meg látom a bejegyzéseit, ami fáj. Tiltsam le?

Figyelt kérdés

szóval ahelyett h korrektül megmondta volna, h figyu szivi én nem akarok tőled semmit, ehelyett, nem válaszol, ködösít, meg ilyeneket csinál, szóval pár hónap alatt kezd leesni, hogy törhetek össze.

de. a facen meg szerelmes számokat linkelget, az is lehet már van bnője, vagy akármi, amiről úgy hogy csendben lemondtam róla, nem is lettem volna kíváncsi, csak felkavar.

legszívesebben kitörölném az emlékeimből úgy fáj minden.


erre a facen meg kiszúrja a szemem.a hírekben, ahol mindenkiről látni mindent, vagy mit, igazából nemigen értek a fachez.


tiltsam le, vagy mit tegyek?


2013. márc. 10. 01:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben vagyok.

Ha letiltod, hogy ne lasd miket oszt meg(amit meg ertek.) , ne irj neki. Mindketten tudjuk miert irnal! Varod, hogy keressen, hogy azt mondja ne haragudj, es meg jobban fajni fog ha nem keres... Felesleges irni. Ha tiltani akarod, akkor csak tiltsd le. Ha igy banik veled, akkor miert szenvednel miatta? Ne huzd az ugyet.

En is igy voltam(vagyok). Velem csak szexet akart, volt mar baratnoje mikor az agyamat huzta...

Nem azt mondom, hogy veled is ez van, de akkor se szenvedj miatta!


21/l

2013. márc. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy kitorolted... ehhe. Varod, hogy irjon?:)
2013. márc. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10: Az adott helyzetre adaptálva: Legalább ötször kell megkérni arra, hogy mondja meg, amire kiváncsi vagy.

Mert arra van bekötve az agya, hogy ne mondja meg. Noszogatni kell. És amit Te túlontúl soknak érzel, azt ő még csak meg se hallotta.

2013. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy törölted! Sajnos ez a net sok mindent elcsesz!!! Gondolj bele, neten mennyivel könnyebb, mint élőben, lehet több lánynak is csapja a szelet ellevelezget, nem mer, nem akar dönteni stb.

Ha igazán akar kikutat a föld alól is! Ha nem akkor van a neten elég lány!

Képzeld nekem anno se fészem, se iwiwem nem volt, de még mobilom se, édesanyám kocsijával voltam, friss jogaival 16 évesen, a lámpánál a hátsó ablaktörlő valahogy bekapcsolódott a 40 fokban, szinte pattogott az ablakon, nem tudtam kikapcsolni;D mögöttem a srác kiugrott, hogy segít, mert béna voltam...:D

3 nap múlva a vezetékes telefon csörgött apum vette fel, a srác volt;)

Meg kellett várnia míg a rendőr haverja dolgozni ment és meg tudta nézni rendszàmról a tulajt, címet, így telefonszámot szerzett!:)

Azóta ő veszi a kocsijaim :D a kislánya pont a fejemen ül! :D


Ezt azért írtam le, ha az a fiú valóban akar, akkor tiltás ellenére is előkerit!!!

Én ezt nagyon hiányolom a mostani fiatalokból:S

2013. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kellett volna törölnöd ahhoz, hogy ne lásd a tevékenykedéseit, egyszerűen rámész az adatlapjára, a neve mellett (jobb oldalt) ott van, hogy "(pipa) ismerősök", arra rámész, de nem kattintasz rá. Ha rámész, kidob több lehetőséget, hogy mit akarsz vele kezdeni, és egyszerűen csak kiveszed a "Mutatás a Hirekben" pipát, onnantól semmit nem fogsz látni, hogy mit csinál facebookon, csak ha rámész az adatlapjára.


Ezt csak azért írtam le, ha legközelebb is történne vmi hasonló.

2013. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

13 már túl vagyok azon is, hogy hülyét csináltam magamból


14 ez szép történet, de valahogy engem ilyen szitukban mindig olyan srácok találnak meg, akik nem jönnek be

de nyitott vagyok persze továbbra is, örülök, hogy neked pont jól jött ki minden


15 köszi, de lehet jobb is törölni. mert pl ha egy srácon látom, hogy a hírekben mindig félmeztelen csajokat tesz ki, meg ilyesmiket, h lájkold, azzal a srác már eleve le is van írva előttem, szóval ilyen ismerősnek sem igen kell nekem, de köszi ha majd köztes megoldásra lenne szükségem, nekem ez jól jöhet :)

2013. márc. 10. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!