Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha egy csajt ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy csajt ezt csinálta buszon, akkor tetszettem neki vagy épp ellenkezőleg rondának tartott?

Figyelt kérdés
Buszon ültünk haverommal, löktem a dumát, aztán egyszer csak szól haveorm, hogy nézzem már, néz az a csaj és tényleg hátrafordult egy ideig és nézett, aztán ránéztem, visszafordult és valamit beszélt a barátnőjének kicsit nevetgéltek is. Nem tudom, hogy ez most mi lehetett, zavarba jöttem és utána nem igazán tudtam már beszélgetni sem haverommal, folyton azon agyaltam, hogy ezt most miért csinálta?o.O
2013. márc. 21. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen az emberek általában ezzel szórakoznak.Egy csúnya gyereken röhögcsélnek a buszon....



Valószínűleg valamelyikőtök bejött nekik

2013. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk.
2013. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nézel ki??? Nem mindegy.. :P
2013. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
65%
női logika.. :D
2013. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, könnyen előfordulhat hogy tetszettél neki.
2013. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez többesélyes,vagy tetszettél neki,vagy hülyének nézett,vagy rondának tart,vagy a haverod jött be neki,stb. Ezt csak a csaj tudhatja.
2013. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget beszéltél és azon nevettek.
2013. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tuti engem nézett a csaj, haverom is mondta. Én löktem a dumát szerintem azért is figyeltek fel, mert elég kisfiúsan, páwásan nézek ki, de hangom az meg férfias, nem b.zis. Ez tény.
2013. márc. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!