Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexelni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, ismerkedünk egy ideje, de mindig más kijelentéseket tesz. Pl. hogy komoly kapcsolatot akar, de az nála a szexnél kezdődik, a másik, hogy nem randizgatni akar, hanem kapcsolatot. Érti ezt valaki?
2013. márc. 18. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar randizgatni akkor csak szexet akar. Ez dobja magát.
2013. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mikor ezt szóvá tettem neki, hogy zavaros amiket mond, azt válaszolta, hogy felgyorsult a világ, hát én ilyen dologban nem.
2013. márc. 18. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:

ez jó duma, ettől hülyét kapok

Te mit akarsz ez a döntő, viszont sokan csak szexet akarnak, ezt tudom N

2013. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy szeretőt akkor találtál egyet, ha nem akkor ne fecséreld vele az idődet.
2013. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretőt akarok. De ne húzza az agyamat, miközben ilyeneket mond. Előre leszögeztem, hogy nem vagyok olyan. De mindig félre siklanak a beszélgetéseink, az ő részéről eléggé feltűnően, aztán vissza fogja magát mikor úgymond leszidom.
2013. márc. 18. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megkaptad a választ, és te is úgy gondoltad hogy csak szexet szeretne. Lépj arra amerre szeretnél.
2013. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grimmm ***** válasza:

Minden férfi sexet akar.Ezt nem árt gyorsan tudatosítani. Ki így ki úgy nyílvánul meg. Valaki konkrétan megmondja mire vágyik ,valaki körül írja, valaki nem beszél róla de "titokban" úgy is az akarja. Még mielőtt megköveznétek. Vannak olyan barátságok aminek sex a vége, van olyan sex aminek barátság a vége de ha egyszerre barát és a sex is jó akkor alakul ki az igazi párkapcsolat.

27/F

2013. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
csak kefélni akar..szánalmas pocsnek biztos nemvolt még barátnője-.-
2013. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Grimmm ***** válasza:
"szánalams" miért? Ha a kérdező lány elég dekoratív akkor miért is ne akarna? Ja még valami, a kérdező is hibás mert teszi alá a lovat. Ne találkozz vele ha még te sem tudod mit akarsz.
2013. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!