Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből derülhet ki, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derülhet ki, hogy egy fiú csak szexelni akar, és nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
fel áll a cerkája
2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon kiderül.
2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mutat be a haverjainak, minden áron filmet akar nézni, fel akar vinni magához (vagy ő akar felmenni hozzád), ha nagyon nyomul és rászólsz, nem fogja vissza magát utána sem, stb.


De egyébként még ezek is olyan dolgok, hogy nem feltétlenül azt jelentik, hogy csak meg akar dugni... De azért látszik az egy srácon.

2013. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak nincs mindenben igaza, a férfiak szexet akarnak, és ha valami benned megfogja őket, akkor maradnak is.

Én spec mindig először szexet akartam, aztán bele is szerettem a nőkbe, és együtt maradtunk.

2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak addig figyel oda rád amíg meg nem döntött. Utána már nem fog számítani hogy mit érzel. Amúgy szerintem olyanokban is megnyilvánul hogy nem szeret a jövőről beszélni zavarban van ha az érzéseidről beszélsz és azonnal tereli a témát . Állandóan térdtől nyakig terjed a figyelme. Mutogat a haverjainak mint valami trófeát. Hidd el ha így lenne azonnal feltűnne neked.
2013. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovagold meg aztán dobd el a fiút.
2013. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!