Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok észreveszik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok észreveszik, ha a fiú ráunt rájuk nyomulás közben (tehát leszarja)?

Figyelt kérdés

nézzük csak... te vagy a lány. Az van, hogy megpróbáltalak megismerni... facebook jelölés... érdeklődtem irántad egy másik barátnődnél, persze a hátad mögött... minden alkalommal pici bók...

aztán sutty! Facebook chatről le vagy tiltva, frissitéseket nem kapsz rólam, a találkozó mostmár csak egy integetéses "hali".

Mert valamit csináltál, amiért nem vagy érdemes, hogy rád nyomuljak!

Na, tehát ezt a lányok észreveszik általában, még akkoris, ha totál hidegen hagyja őket az áldozat? Észreveszitek, ha már nem vagytok érdeklődés tárgya nyomulási időszakban?


2013. márc. 15. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Páran itt le vannak maradva. Nekem van fiatal lány ismerősöm akinek kb fél órás fejtágítás kellett hogy megértse: az, hogy az a fiú aki iránt ő nem is érdeklődik, ha megfenyeget vele hogy letiltja a facebookjáról, igazából nem árt neki egyáltalán. Ha meg is tette ettől nem kell a falnak mennie. Elvégre eddig se nagyon kommunikált vele akkor ezután miért hiányzik neki az a kommunikációs lehetőség amit nem is használt.


Valamiért ez nekik fontos :D az okát igazából én sem tudom megérteni de nem vagyok már tizenéves egy ideje.

2013. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!