Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok észreveszik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok észreveszik, ha a fiú ráunt rájuk nyomulás közben (tehát leszarja)?

Figyelt kérdés

nézzük csak... te vagy a lány. Az van, hogy megpróbáltalak megismerni... facebook jelölés... érdeklődtem irántad egy másik barátnődnél, persze a hátad mögött... minden alkalommal pici bók...

aztán sutty! Facebook chatről le vagy tiltva, frissitéseket nem kapsz rólam, a találkozó mostmár csak egy integetéses "hali".

Mert valamit csináltál, amiért nem vagy érdemes, hogy rád nyomuljak!

Na, tehát ezt a lányok észreveszik általában, még akkoris, ha totál hidegen hagyja őket az áldozat? Észreveszitek, ha már nem vagytok érdeklődés tárgya nyomulási időszakban?


2013. márc. 15. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a facebookal már el van ba.szva az egész
2013. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha van 700 ismerős akkor egy chat letiltás lehet fel sem tűnik.
2013. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

te el vagy tévedve.

milyen fészbúk,meg milyen jelölés?

az ilyesmit bu-ziskodásnak hívják,nem nyomulásnak.

2013. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

fb-n vagy mertél volna azonnal írni, ne körbe járd a dolgot

egyébként nem érdekel az oldal

2013. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem értitek pontosan.

Nem foglalkozok vele, rá se hederitek, pedig gyakran tettem idáig.

Na?

2013. márc. 15. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:

ja hogy van e rá mód hogy mégis ágyadba szédüljön végül...van aztán hogy mennyi azt esete válogatja.

ezzel a tettel...márha eljutnak a gesztusok a csajhoz akkor tiszteletet kaphatsz. persze ha nem úgy sz@rod le hogy nem köszönsz vagy ilyesmi hanem normális vagy csak az eddigi bájolgás fokát veszed lényegesen lejebb.

mire mész a tisztelettel?a csajok azokba szeretnek bele unalmukba akit tisztelnek. furcsán hangzik de rengetegszer így van mint egy lépcsőfok a semmi és a szerelem közt

2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már leszarod, akkor nem mindegy, észreveszi-e?

Egyébként ezt nem nevezném nagy nyomulásnak, amit leírtál. Elképzelhető, hogy nem tűnik fel neki, ha nem foglalkozol többet vele.

2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de mindegy, csak kiváncsi voltam, észreveszik e.

Ezért lett volna jobb, ha csak nő ir ide be.

2013. márc. 15. 23:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Észreveszi, sőt, még örül is neki.
2013. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha Gerinek hívnak, akkor bekap*atod! :D Mert akkor lehetséges,hogy engem is letiltottál... Nekem eddig eszembe sem jutott,hogy letiltott volna,de így hogy ezt olvastam. Hát tényleg úgy adja ki az adatlapját,mintha letiltott volna,és ráadásul facebook chaten sem látom már fenn. Ja, de ha letiltott volna, akkor nem adná ki az ismerőseim között sem,ugye?! Na mindegy,valószínűleg nem te vagy az.:)

A lényeg ami lényeg. Igen,ha bejössz neki (még ha van is pasija),akkor észre fogja venni a nemérdeklődést.

2013. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!