Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet visszafogottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszafogottan nyomulni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és már nagyon régóta szeretem egy haveromat, és jó lenne ha többek lennénk, buliban könnyen feloldódunk szóval gondoltam ott kéne kicsit lépni.. de nem tudom hogyan, a fiú most lett 20 éves

2013. jan. 30. 16:41
 1/3 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nyomulás fogalma eleve kizárja a visszafogottságot.
2013. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már buliban kezdj rá nyomulni, mikor egyikőtök sem józan.:D Másnapra meg elfelejti mi történt neked meg majd jó rosszul esik, hogy nem emlékszik semmire.
2013. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de fog emlékezni, és tudom nehogy buliba..de van oka amiért ott szóval kérlek ne ezt mondjátok, a lényeg az hogy hogy küldjek "jeleket"..lehet visszafogottan nyomulni..pl nem azt csinálod hogy oda mész és lekapod..mert van aki így oldja meg
2013. jan. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!