Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek a szép lányoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szép lányoktól, miért csak tőlem rondább lányokra merek nyomulni, így sosem lesz vonzó, szép barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kisebbsegi komplexusod van.

Irj privatba

2012. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat képzelsz magadról és teszetosza vagy. Nem egyszerűbb lenne mindenkinek, ha olyannál próbálkoznál, aki valójában tetszik? Mert így becsapod a lányt is, meg magadat is, és csak az időtöket vesztegetitek.

Ha buta, plázacicuskákra nyomulsz,akkor nem tudom mit vársz, nekik a felső kategória való, te meg valószínűleg nem vagy az. A saját kategóriádba keresgélj, én se pécizek ki magamnak egy jogászdoktort audival, mert tudom, hogy nem nekem való. Mégis milyen lányok szerinted a rondák? És milyen a szépek?

24/L

2012. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy tőlem rondább lányok? Fogalmazás: 1-es.

Hátha így állsz hozzá sose lesz.

2012. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan vagyok, én extrémül helyes vagyok, de tudom, hogy ez kevés. Illetve nem tudom, most ez mennyit ér? Én pl. nem tudom milyen lányhoz illenék, illetve illenék-e bármilyen lányhoz is.
2012. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már, hogy helyes vagyok, mégsem merek kezdeménéezni csak olyan lányoknál, akik senkinek sem kellenek. Most is olyan lánnyal randizgatok, aki egy fiúnak sem kell, de én adtam neki esélyt, de nagyon nem vonzódom hozzá.
2012. dec. 4. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Aztán miután pár kellemes részegség alkalmával eléggé jó csajokat szedtem össze, rájöttem, hogy igazából ott a probléma, hogy józanul túlizgulom a dolgot azokkal, akik tetszenek.

Ez az infó mindenesetre csak érdekes, nem hasznos, mert józanul azóta is ugyanúgy rágörcsölök, és életemben eddig 1 jó csajjal sikerült pia nélkül összejönnöm.

2012. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NA MOST AZONNAL MENJ ODA EGY SZEBB LÁNYHOZ, mert én pl. kezdem már elveszíteni az önbizalmamat attól,hogy a nálam csúnyább lányoknak is van pasijuk... :S szóval KÉRLEK!! nem kell félni!!! nem harapunk!!! ( vagyis nem mindenki...) :D 17/L
2012. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7/7

Elnézést, szerintem te is valami űber jó pasira gondoltál most, hogy írtam, hogy vannak, akik helyesnek tartanak, nos ez hazugság, tényleg nem vagyok jó pasi, nincsenek izmaim, még csak magas sem vagyok, de valamiért arcra vannak lányok, akik helyesnek tartanak, csak mivel netes a visszajelzés, így többnyire minden honnan az országból vannak azok a lányok, akiknek bejövök. Egyébként tuti elutasítanál te is, nagyon kevés lehet az a lány, akinek én helyes vagyok. A facebook-on meg van vagy több ezer lány, aki láthatja az adatlapomat, így érthető, ha van néhány lány, akinek bejövök, de élőben semmi esélyem.

2012. dec. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!