Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Gyakran írjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Gyakran írjátok, hogy fontos számotokra a férfiak/fiúk keze, és elsők között nézitek meg. Milyen, hogy néz ki a nektek tetsző férfikéz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csak annyit szoktam megnézni, hogy ápolt-e, és hogy nagyobb-e, mint az enyém..:) Az ápolt alatt nem agyonmanikűrözöttet értek, csak ne legyen piszkos a körme, ilyenek..:) Meg tetszik, ha valakinek szép hosszú ujjai vannak... :D Szép estét!
2013. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

" hogy nagyobb-e"


Úristen mi van, ha kisebb a keze, mint a tied? Te jó ég!:D

2013. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Általában nem elemezgetem a férfikezeket túl hosszan, de az, hogy nem koszos a körme alatt, nem retkes a mancsa, nem hosszú a körme, az pár pillantás alatt kiderül. Az viszont, ha egy pasinak szép, ápolt, sima a bőre, hosszú, egyenes ujjai vannak, nem lapát a keze, az feltűnik, és megfog.
2013. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A kézfogása inkább érdekel, mint a keze formája. Persze ha szép a keze, arra jó ránézni, de nekem személy szerint nem fontos.
2013. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

"egy pasinak szép, ápolt, sima a bőre"


Valószínűleg életében nem dolgozott, apuci pénzén él. Neked az ilyen pasik kellenek? Mert én a DOLGOS pasikat szeretem.

2013. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a kezét. Legyen tiszta, ápolt, nagy és ne rágja a körmét.
2013. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a pasi kezét. Elsősorban azt nézem, hogy mennyire ápolt vagy ápolatlan. Persze nem az a fontos, hogy mindig jól manikűrözött stb. legyen, mert az látszik, ha egy férfi dolgos! De azért ne legyen piszkos, koszos a keze, meg nagyon száraz, repedezett a bőre, mert az taszító.
2013. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

"Valószínűleg életében nem dolgozott, apuci pénzén él. Neked az ilyen pasik kellenek? Mert én a DOLGOS pasikat szeretem."


pasiról beszélek, nem kis tini vagy huszonéves díszpö**ökről... és képzeld, ismerek olyat, aki rendesen dolgozik, csak épp a fejével. hadd ne szeresse mindenki az érdes kezet. kinek a pap, kinek a papné

2013. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Számomra is fontos az ápolt kéz. És az én párom is kétkezi munkát végez, nem is keveset, mégse volt soha kosz a körme alatt, nem is volt érdes, száraz a keze szóval ez csak kifogás.
2013. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű...

A merev pénisz mérete egyezik a hüvelykujj, mutatóujj közti távolsággal.

2013. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!