Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha odamenne/ülne hozzátok egy fiú a buszon és csak azt mondaná, hogy Szép vagy! *egy nagy mosollyal*?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 22:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
persze nem nyomnám be élőbe, de kiváncsi voltam, hogy ki hogy reagálna :D hát úgy látszik nem jól :)
2013. márc. 13. 22:15
 12/18 A kérdező kommentje:
Mi számotokra egy normális leszólitás, buszon, egy idegen fiútól?
2013. márc. 13. 22:16
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Azért az nem mindegy, hogy milyen pasi jön oda mosolyogva.


Egy ilyen...


[link]


...vagy egy ilyen:


[link]

2013. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék nem értem a többiek miért nem értékelik a bökokt
2013. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én elpirulnék és mélyen zavarba jönnék, majd azt motyognám, hogy köszönöm, egy halvány, félénk mosollyal.
2013. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Amúgy olvastam pár választ, és hát elég furák vagytok, már nem azért. Miért lenne "nyomorék" valaki, ha egy neki tetsző lánynak azt mondja, hogy szép vagy? Te jó Isten, bakker, gondolkodjatok már. Szerintem tökéletes kezdés, nyíltan közli, a lány tetszik neki.

Ha fiú lennék, és elég önbizalmam lenne, simán csinálnám így, szerintem egyáltalán nem idiótaság, "nyomorékság".

Ráadásul, ha tudnátok, hányan ismerkednek buszon!

2013. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szerintem is hülyeség. :D

de ha ez történne, ez mondanám:

- Köszönöm! * egy nagy mosollyal* :D

2013. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
megfordulna a fejemben hogy esetlen nem komolyan gondolta hanem épp az ellenkezőjét állapította meg...
2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!