Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem hogyan kellene randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem hogyan kellene randira hívnom egy lányt?

Figyelt kérdés

Oxigénhiányos vagyok, ezért bicegek és remeg a kezem és legutóbb mikor tetszett egy lány, kinevetett emiatt. Hogy kellene próbálkoznom, hogy sikerüljön?


15f


2013. márc. 13. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj több lányt megismerni, magyarázd el a problémát, a normálisabbja nem fog kinevetni.
2013. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanez a problémám nekem is és van egy gyönyörű várandós feleségem. Semmi extát nem kellett véghezvinnem érte.

Szerintem csak lúzer vagy. Ezt bizonyítja az is, hogy ide jöttél nyavajogni. Keress normális lányt ahelyett, hogy plázap*csák után rohangálnál!

2013. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a remegő kéz még sok mindenre jó lehet. :)

Szerintem a képlet egyszerű: Ne abból indulj ki hogy milyen hátrányaid vannak, sokkal inkább a pozitív tulajdonságaidra. Ezen felesleges nyavajogni. Ha így álsz hozzá a dologhoz azt észre veszik rajtad és máris kikosaraztad saját magad... A válasz így evidens és egyszerű:


Neked is ugyanúgy mint bárki másnak.

2013. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!