Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy nekem csak ő kell? És, hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Hát van egy fiú...Jártunk fél évig, de aztán szakítottunk, mert féltékenykedtem tudom, hogy nem szabadott volna, de nem tudtam uralni magamat :// Nagyon, de nagyon szeretett engem amit be is bizonyított...másfél hónapja szakítottunk, de nekem rettenetesen hiányzik...olyanokat mondott nekem, hogy soha többet nem lesz ilyen naív mint most, meg mindent csajt aki csak tud meg fog dugni...arról nem beszélve, hogy 17 éves és velem volt az első csók meg petting is...egyfolytába bulizgatni jár a haverjaival..köztük egy undorító csajjal aki nekem nagyon nem tetszik, az exemmel meg tök jóba lett és idegesít...eleinte keresett a fiú mostanában meg nem tudom...ő mindig jófiú okos becsületes tisztességes jószívű volt most, hogy más haverjai vannak egy bunkó paraszt lett :// nagyon fura nekem ez és nagyon szeretem :// Mit tegyek adtok nekem jó ötleteket? 15 és fél éves csaj vagyok...

2013. márc. 13. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő dolga, hogy kivel van jóban. Ha egy bunkó lett akkor nem érdemes újra kezdeni. De ha mégis nagyon szeretnéd akkor irj neki egy szerelmes levelet. ;) 15/f
2013. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyuire megválltozott ne szaladj utána.,ha kellessz neki majd megtalál.
2013. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!