Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ilyen "randi"-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ilyen "randi"-ra hívás szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Rövid előzmény:

Szóval,van egy lány..nagyon bejön,és remélem hogy én is neki.Közös ismerősök alapján lettünk "barátok."

Ezelőtt héten közös barátainknál volt program,és miután vége volt mondta, hogy megy egy barátnőjéhez,én meg felajánlottam neki, hogy elkísérem,mert szar a közbiztonság. Ez idő alatt jól elbeszélgettünk,mosolyogtunk,stb..(asszem' szerelmes vagyok.) Majd elköszönéskor néztünk egymásra egy ideig majd adtunk egymásnak két puszit..


Konkrét:

Arra gondoltam hogy a legközelebbi ilyen alkalomkor megkérdem nem-e ülne be velem valahova egy kávéra,teára,stb?


Szerintetek?



2013. márc. 11. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9es vagyok, hogy sikerült?? :))
2013. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Háát nem sikerült..

Vagyis igent mondott de egy olyan megkötéssel ami meggátolná hogy az randi kimebetelű legyen.

F@szom :/

2013. márc. 16. 02:01
 13/16 anonim ***** válasza:
szia! végig olvastam. jó ötletnek tűnt ,de mi nem sikerült?:S:O
2013. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megírtam neked:)
2013. márc. 16. 08:59
 15/16 anonim válasza:

Aranyos vagy :) Én is örülnék egy ilyyen meghívásnak. Esetleg megemlítheted neki, hogy jóll érezted magad vele, az alatt az idő alatt, és ha lenne neki is kedve, kimehetnétek valahová egy teára :) Hajrá

19/L

2013. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Jajj bocsi. Csak most látom , hogy nem sikerült. Azért érdekelne, mi a volt az a kikötés...
2013. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!