Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az udvarias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az udvarias, bókolós, kedveskedő fiúkról?

Figyelt kérdés
Akik meghívják a lányt kajálni, kedveskedő üzeneteket küldözgetnek, bókolnak stb. Kinyitják az ajtót, a lány kívánságait figyelik.
2013. márc. 9. 19:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most aki "udvarol" nekem, ő ilyen. És nem is nagyon tudom hova tenni. Hogy vajon tényleg ilyen-e. Vagy csak "nagyon akar valamit". Mert eddig senki sem csinálta ezt velem. Minden ilyen újabb esetnél, majdnem elolvadok tőle :D

Mondjuk róla mindig pozitív kép volt bennem.

2013. márc. 9. 19:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Akar valamit, persze, téged. És ez miért baj?
2013. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem nem baj, sőt nagyon jól esik! Csak igazán az egyik barátnőm ültette el a kételyt bennem, hogy "Vigyázz, lehet csak le akar fektetni, eleinte mindegyik normális, meg megjátsszák magukat". Amúgy nem gondoltam volna ilyesmire, mert mintha látnám is rajta hogy mennyire tetszem neki. Kb csillognak a szemei, mindig egy vigyor van az arcán ha együtt vagyunk, emlékszik azokra a dolgokra amiket mondtam stb.
2013. márc. 9. 20:01
 14/18 anonim ***** válasza:
A kedves barátnőd lehet, hogy csak irigy, nem gondolod?
2013. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az is lehet, meg mondjuk ő tényleg sokat csalódott.

De remélem nincs igaza :)

2013. márc. 9. 20:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ez a fiú volt, akitől csalódott, akkor jó eséllyel nem lesz ez a fiú olyan.:)
2013. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem természetesen nem ő volt :)
2013. márc. 9. 20:11
 18/18 anonim ***** válasza:
Ők a Friendzone lakói :'( Sajnálom őket, most 1 perc néma csend, Értük :'(
2013. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!