Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az udvarias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az udvarias, bókolós, kedveskedő fiúkról?

Figyelt kérdés
Akik meghívják a lányt kajálni, kedveskedő üzeneteket küldözgetnek, bókolnak stb. Kinyitják az ajtót, a lány kívánságait figyelik.
2013. márc. 9. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
azt, hogy ilyen pasikra szüksége van nagyon a világnak :)
2013. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jó, ha vannak még ilyenek :)
2013. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerencsés az a csaj akinek ilyen pasija van
2013. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Csak kár, hogy nem létezik olyan, aki ne érdekből viselkedne így...
2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Haha de jo h mindenki ezen a véleményen van:D Én is ilyen vok mégsincs senkim. Csak azt látom h a bunko pasik kellenek

:D

2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kék_ ***** válasza:
100%
Ja, itt fényezik az ilyen pasikat, aztán meg a legtöbbjüket le se sz*rják a lányok.
2013. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5: Jó vagy matekból? Ismered a "szükséges de nem elégséges feltétel" fogalmát?:)
2013. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6: a 7. Neked is szól.
2013. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem elég ha csak ilyen egy pasi, de mellette mondjuk kullancs, vagy töketlen vagy pszicho. Ez a felszín, emellett lehet totál defektes a jelleme.
2013. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen, és nagyon szeretem a régi vágású udvariasságát, tisztelettudását, azt, hogy ennyire értékeli bennem a nőt. Persze nem csak velem ilyen, még soha nem tapasztaltam, hogy egy nőt ne engedett volna maga elé stb. Ritka az ilyen férfi manapság, bár az is igaz, hogy kevés nő érdemli meg.
2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!