Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után, menyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után, menyi idő, illetve hány randi telt el nálatok az eső csókig, illetve az eső szeretkezésig?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első randin(de ez kissé bonyolult volt a mi esetünkben, régebbről ismertük már egymást) megvolt a csók( csókolóztam ezelőtt is, de ez annyira felejthetetlen volt h ezt tartom az elsőnek^^). Az első szex az kicsivel több mint 2 hét után volt, mivel szűz voltam a kíváncsiság hajtott leginkább akkor.


Ha újra randiznék(de van párkapcsolatom azóta is, szal nem valószínű) várnék 1 hónapot azért.

2009. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Első randin csók, de csak olyan érintéses.

2.-on 1 hét múlva nyelves.

7 hónap múlva ///´0`///

2009. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csók második randi, szex második randi
2009. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 6. randin csók (és én csókoltam meg-.-).. hát igen,ő nem mert lépni xD 1hónapig jártunk,de már vége.

18/L

2010. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!