Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy amerikai ismert szinesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy amerikai ismert szinesz mennyire megkozelithetetlen szerintetek?

Figyelt kérdés

Kint vagyok New Yorkba divattervezokent, es nagyon tetszik egy fiatal srac, aki tortenetesen egy szinesz :) Nem vagyok mar egy bakfis tinilany, aki "sztarok" utan futkos, de ez a srac ahogy beszel, ahogy kinez, nagyon megfogott :) Igaz nem ismerem, de szivesen megismernem. Azt talan inkabb nem arulom el, hogy ki o, mert igazabol nem lenyeg.

Legyszi ne lenezo valaszokat irjatok, koszi elore is :)


22/L


2013. márc. 5. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kint vagyok New Yorkba divattervezokent - hahahah es a gyikon kerdezoskodsz olyan dolgokrol, amirol a legtobb GYIK latogato csak a teveben latott/hallott? Senki ne sertodjon meg, de ez olyan mintha Rozsadombon lenne hazam es a videki parasztasszonyoktol kerdezoskodnek, hogy hol lehetne szatin fuggonyt vasarolni, arany szegellyel. Eg es fold a kulonbseg a vilagok kozott. Magyarorszagon az emberek tobbsege (sajnos) azt sem tudja mibol vesz holnap kenyeret. Gondolod, hogy fognak tudni tanacsot adni olyan ugyben, hogy hol lehet talalkozni a hires ember hercegeddel?


Te meg New Yorkban vagy, miert nem a kollegaidat kerdezed, a kornyezetedet? Sokan meg csak el sem jutnak NYba nemhogy tudjak, hova jar szorakozni az x y. Raadasul iszonyat nagy az orszag es egy jo adag szerencse is kell ahhoz, hogy osszefuss veluk. En a nyugati parton elek, 9 ev alatt lattam vagy 20 hiresembert es eddig egyikkel sem kerultem beszelgetos kapcsolatba, mert ha nincs egy kozos ismeros, vagy nincs kozos tema ami osszehozna minket, akkor nem fogom leszolitani. Ha ismersz valakit aki ismer valakit es elhiv egy partyra ahol xy ott van, az ugy oke. Ha dolgozol egy projecten aminek o is resze, akkor meg konnyebb, mert "munka" temaval barmikor odamehetsz hozza. Szorakozo helyen??? Felejtos!


Anno mikor a 'halivudi' ejszakaban aktiv voltam sokszor jartam olyan klubban, ahova a Leo D.C. vagy a JLo is eljott, de meg a wcben sem tudtam volna osszefutni veluk, mert kulon elkeritett resz volt a clubban csak nekik, kulon pincerrel. Mintha valami fertozo betegek lettek volna, ugy el voltak zarva, es bar sok ember surgott korulottuk, azok mind a csapathoz tartoztak. Idegen nem tudott csak ugy odamenni, hogy hello szia kersz fantat... :)


Viszont ha elarulod, hogy kirol van szo, akkor lehet hogy tobb segitseget kapsz, mert nagyon sok hiresember el NYban de nagyon sok mashol... de gondolom annyi eszed neked is van, hogy le tudod nyomozni hogy hol lakik.

2013. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!