Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy amerikai ismert szinesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy amerikai ismert szinesz mennyire megkozelithetetlen szerintetek?

Figyelt kérdés

Kint vagyok New Yorkba divattervezokent, es nagyon tetszik egy fiatal srac, aki tortenetesen egy szinesz :) Nem vagyok mar egy bakfis tinilany, aki "sztarok" utan futkos, de ez a srac ahogy beszel, ahogy kinez, nagyon megfogott :) Igaz nem ismerem, de szivesen megismernem. Azt talan inkabb nem arulom el, hogy ki o, mert igazabol nem lenyeg.

Legyszi ne lenezo valaszokat irjatok, koszi elore is :)


22/L


2013. márc. 5. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép mese Andersen ;)
2013. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj! Felreertes ne essek! En meg sosem talalkoztam vele, es ez a problemam. :) Szoval nem kertelek semmiben. Nagyon tetszik nekem, es erdekelne a velemenyetek, hogy mikepp lehetne megkozeliteni, meg hol, stb :)
2013. márc. 5. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért az USA nem egy kis ország...
2013. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ők is csak emberek, és szükségük van nőkre is, szerintem meg lehetne oldani a dolgot. Azt ugyan nem tudom, hogy ez függ az adott pasitól is.

Nincs senkije?

2013. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legfrissebb tudomasom szerint jelenleg nincsen neki baratnoje. Egyebkent attol tartok, hogy az lenne a problema koztunk, hogy en csak egy "kis hal vagyok az oceanban". O pedig egy ismert ember. Talan ha tudnam, hogy hova jar szorakozni, vagy valami, ott esetleg lehetne ismerkedni, nem? :)
2013. márc. 5. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az lenne a probléma, hogy kis hal vagy akkor az a hapi nem is ér sokat.

Már nem azért, de ahhoz elég önteltnek kell lennie, hogy ne álljon szóba valakivel, azért mert ő sztár.

2013. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát egy olyan szomszéd fiú - brad pitt skálán olyan II János Pál pápa.
2013. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy kiről van szó?
2013. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos, privát üzenetben elárulom, igen :)
2013. márc. 5. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Elárulod nekem is. Nagyon jól tudok nyomozni neten.:D
2013. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!