Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki elhívni egy pasit randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki elhívni egy pasit randizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jól elvagyunk a neten beszéltünk még csak de nagyon tetszik nekem (róla nem tudom)na és el akarom hívni mert sztem túl félénk ahhoz hogy ő tegye ezt meg. Szerintetek ciki vagy nem ha ezt megteszem?

2013. márc. 5. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is tették már ezt,nem éreztem,hogy ciki lett volna a lánytól.Sőt,valaki egyből járni akart velem.Pedig soha sem éreztem magam jó pasinak...
2013. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hívnám el a helyedben, hanem csak utalgatnék rá. Mondjuk, hogy de jó programokat lehet csinálni ilyen jó időben... Valamit! Mégiscsak ő a fiú! Ha erre félénk, akkor hogy randizna?
2013. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

3as,én nem vettem észre az ilyen "jeleket" majdnem 2 évig egy csajtól.Az egyik osztálytársa mondta el nekem,akivel épp jártam.

Szóval lehet más se olyan sasszem ebben.

2013. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .... végül is úgy határoztam elhívom majd látjuk mit mond :)
2013. márc. 5. 15:52
 6/10 anonim válasza:

Ja az utalgatás egy jó dolog, vagy esetleg közös ismerőst megkérni, hogy mondja, és úgy talán nem annyira ciki, vagy ha nincs közös ismerős, kérj meg valakit!


tizennemmondommegmennyi/F

2013. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy randira a fiúnak kell elhíni a lányt. Szóval vezesd rá a dologra!
2013. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÉN eddig 3x hívtam el pasas randira neten, ismertem őket. Egyszer se fogadták el. Azóta soha.
2013. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én elhívtam és jól tettem... hamarosan randim lesz :)
2013. márc. 5. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
nem az ókorban vagyunk hogy csak a fiú hivhat el de ne üzengess mert az naon beszari dolog állj elé (ebben az esetben írj naki) és mond el próbáljátok ki majd meglátjátok
2013. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!