Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor fog elhívni randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elhívni randizni?

Figyelt kérdés
A kötelező egyetemi gyakorlatomat töltöm egy cégnél és az egyik kollégával nagyon jól kijövünk. Gyakran odajön hozzám,érdeklődik felőlem,együtt teázunk,kávézunk és néha egy kis aprósággal meglep az asztalomon (pl. csoki). Egyértelmű jelét adom én is,hogy szimpatikus nekem és szívesen randiznék vele,de azt hiszem zavarja hogy pl. 8 év van köztünk és hát ő a munkahelyén van, nem pedig ismerkedési esten... Ennyi információ tekintetében szerintetek el fog hívni randizni? Vagy max akkor ha végzek a gyakorlattal és nem dolgozunk egy helyen? Vagy ne "álmodozzak"?
2012. okt. 19. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg soha. Hívd el egy baráti találkozóra, üljetek be valahova beszélgetni.
2012. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szimpatikusok vagytok kegymásnak. Hidd el, előbb vagy utóbb el fog hívni. A kor nem lényeg. Ha nem tudod kivárni, hívd el te.:)
2012. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hívasd el magad.

Előadod neki, hogy úgy megnéznéd az Űrzombik3-at, de a barátnőd nem akar elmenni veled ijesztegetős filmre.

2012. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam már azon,hogy megemlítem neki hogy ezt-meg azt megnézném (film,kiállítás ,bármi),de sajnos nincs aki velem jöjjön...de az nem ciki? :) Előző hosszú kapcsolatomnál ilyen probléma volt,mert ő elég domináns volt,nem tökölt (mondjuk már nem is vagyunk ennyit),de azt se akarom hogy én irányítsam a dolgokat. Vagy mégis nekem kellene? :)


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. okt. 19. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődik utánad, csokit visz neked, stb. valamit te is léphetnél ezek után.
2012. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát részemről szerintem érdeklődésnek számítható,hogy vittem be különlegesebb teát és neki is csináltam,majd kimentünk a konyhába és ott megittuk, beszélgettünk közben. Plusz a múlt héten sütit is sütöttem és neki is vittem be. Gondolkoztam hogy nem túl feltűnő-e,de amikor beszélgettünk megkérdeztem hogy szereti-e ezt a sütit,mert tegnap csináltam és hát van nálam pár darab. Felragyogott a szeme és mondta hogy az nagyszerű lenne :$ Úgyhogy aztán kimentünk sütizni meg beszélgetni a konyhába...de ennyi.
2012. okt. 19. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:

OK, akkor csinálj valami olyat is vele, amit Margitka a pénzügyről aki 3 év múlva fog nyugdíjba menni, már nem tenne meg a sráccal.

Ne értsd félre, tök jó, hogy sütöttél neki sütit, szeretjük az ilyesmit, de ez inkább egy baráti gesztus.

2012. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha nem akarok nyomulósnak tűnni? :))
2012. okt. 19. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor egyedül maradsz, veszel egy macskát, és néha sütsz egy kis sütit, amit senki nem fog megenni...

Ha egyikőtök sem lép, akkor ebből nem lesz semmi.

Ő vélt vagy valós okok miatt nem mer, úgyhogy vagy elterjeszted a pletykát, hogy te rá vársz, vagy nemhogy annak tűnsz, de valóban nyomulós is leszel.

2012. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értettem :)
2012. okt. 20. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!