Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy el tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy el tudjak lazulni? 1 hét múlva lesz első randim, de én nemhogy randin nem tudok ellazulni, hanem úgy általában se.16/f

Figyelt kérdés
Nem tudok felszabadult lenni és változni akarok.
2009. szept. 12. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Figyi! Tartsatok egy próbarandit a 13:54-es lánnyal, gyakoroljatok egymással :) Még az is lehet, hogy jobban sül el, mint a főrandi ;)
2009. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve a vakrandiknak:D
2009. szept. 13. 15:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Hallgass jó zenéket vidámakat igyál petrezselyem teát és vegyél be randi előtt 2-3 szem magne b6 ot!

Jót tesz az idegi mukodésnek


Nekem most ez a kedvenc lazítós zeném!


[link]

2009. szept. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vidd el neki ezt a számot mp3 lejátszón meg ugy szedj össze párat ami a kedvenced aztán kérdezd meg mit gondol róla, ha megkérdi honnan van mond hogy egy p*cs ajánlotta a gyikon amikor feltetted ezt a kérdést :P
2009. szept. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13:54-es vagyok...

jót nevettem az ötleten, de ezt most kihagynám. :D neked meg sok sikert a randihoz :)

2009. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!