Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy el tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy el tudjak lazulni? 1 hét múlva lesz első randim, de én nemhogy randin nem tudok ellazulni, hanem úgy általában se.16/f

Figyelt kérdés
Nem tudok felszabadult lenni és változni akarok.
2009. szept. 12. 12:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%

Szerintem üljetek be valami hangulatos helyre beszélgessetek egy kicsit, aztán csókold meg ( úgy se fog ellenkezni, gondolom ha randizik veled tetszel neki).

Ha megvolt az első csók onnantól már nem fogsz izgulni

2009. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is az izgulással van gond hanem, hogy alapból nem tudok lazulni.
2009. szept. 12. 12:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy laza, ne csinálj úgy, mintha az lennél, mert attól csak még rosszabbul éreznéd magad. Legyél olyan, amilyen tudsz, ne másokra akarj hasonlítani. Így tuti önmagadat adod, később, ha mélyül a kapcsolatotok, úgyis sokat fogsz változni. Ne aggódj, mindenkinek volt első randija :)
2009. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De én nem szeretek ilyen csöndes típus lenni, aki legtöbbször csöndbe van. Kínos csendek is sokszor vannak, ha beszélgetek valakivel.
2009. szept. 12. 13:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez a baj. :\

Talán próbálj meg olyan témákat felhozni amiről sokat tudsz beszélni. Esetleg elkezdeni a "semleges" témákkal, suli/tanárok,tantárgyat,oszt társak/ esetleg gyerekkori élmények, mondj véleményt adolgokról. :)

Rem. segítettem.

2009. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nem vagy alapból 'laza', akkor ne erőltesd. ha ilyennek ismert meg és így randizik veled, akkor ilyennek jössz be neki, ne akarj más lenni :)
2009. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az lenne a legjobb, ha amikor kínos csend van, megölelhetnélek, vagy hozzád bújhatnék. az is olyan jó, mintha beszélnétek, csak ez bensőségesebb. persze, ez nem biztos,hogy nála is így van, de én ennek is örülnék, sőőt. :) 16/L
2009. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h nem ismerjük egymást még.
2009. szept. 12. 13:57
 9/15 anonim ***** válasza:

figyelj első randi, nem gáz ha nem leszel laza és izgulsz vagy csönd lesz, mert az első randi

valószínűleg a csaj is zavarban lesz, vagy ha nem akkor majd úgyis segíteni fog a kínos csendnél, vidd egy ismerős helyre, ott könnyebben feloldódsz majd, a második randin már nem hiszem hogy lesz ezzel gond

sok sikert ;)

2009. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én iszok 2 sört. Az arra elég hogy megjöjjön a beszélőkém, arra meg kevés hogy akadozzon a beszédem meg imbolyogjon a fejem. Utóbbihoz kell 6. (legalább olcsón berugok) 20f
2009. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!