Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha csak ezt a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha csak ezt a 2 dolgot nézzük, akkor melyik számít nektek inkább egy fiúban, a magasság-testtömeg-testalkat vagy az arc és miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

az arc

nem sokat érek egy jó testtel ha nem tudok ránézni az arcára

2013. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha jó arca,de nem tudsz ránézni a testére?
2013. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor még mindig tudok vele beszélgetni,a testem meg lehet változtatni

én még abba a ritka "fajba" tartozom aki szereti ha a párjával tud rendesen beszélni,viccelődni,ha meg beszélünk nyilván az arcát figyelem és nem a testét

2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Az arc számít. A testet meg lehet változtatni (bizonyos mértékig).
2013. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a teste. Sokkal inkább tekintek hozzám való férfiként egy férfiasabb kiállású pasira, aki magasabb, sportosabb, mint egy alacsony vékonykára. Ráadásul szex közben inkább tartom vonzónak valaki testét, senkinek az arcára nem sikerült még ráizgulnom :D

21L

2013. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnék választani mindkettő egyformán fontos
2013. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!