Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen? Mit reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen? Mit reagálnátok? Ha én nem megyek, akkor jó lesz más is?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,kb 2 hónapja beszélgetünk,találkozgatunk,együtt bulizunk,vacsorázni is elvitt,szex is volt. Az utóbbi időben rájöttünk,hogy ez talán több,mint barátság.. Meg is említette,hogy az elején nem akart komoly kapcsolatot,de ez talán megváltozott az idő folyamán,valami ilyesmit érzek én is. Pénteken együtt aludtunk,tegnap is akart velem találkozni,mivel ismét nagyon jól érezte magát velem,stb. Benne is lettem volna,de sajnos valami közbejött és nem tudtam elmenni.


Ma reggel meg kiderült,hogy felhívta az egyik barátnőmet,hogy nem-e megy át hozzá.. Persze mondta a srác,hogy jajj,nem maga miatt hívta át..


Köszönöm az értelmes válaszokat!


2013. márc. 3. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csak szexre kellettél Neki. Sajnálom.:/
2013. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a durvább...a srác,vagy te,hogy ezen még gondolkodsz.
2013. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, mivel még nem beszéltétek meg, hogy mi is van köztetek ezért ne haragudj rá ha ő nem tartja be a (nemlétező) szabályokat. Beszéld meg vele, hogy akkor most jártok, vagy csak találkozgattok. És ha komolyra fordulna köztetek a helyzet, akkor mond meg neki, hogy nem szeretnéd ha más lányokkal is flörtölne mert az neked rosszul esik. Lehet, hogy nem akartok komoly kapcsolatot, de ha nem akarjátok egymást megbántani, akkor ideje beszélni erről.
2013. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,csak szexnek indult. Aztán jött ezzel,hogy ez megváltozott nála.. Ezek szerint kamu volt. De ennek mi értelme?
2013. márc. 3. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Dugni voltál csak jó neki.
2013. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát mert nem csak 1X kellettél neki, és valamivel ott akart tartani.
2013. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen,ma találkozunk és megbeszéljük.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. márc. 3. 13:55
 8/10 fospuska ***** válasza:
hogy többször megdughasson, ne kelljen folyton vacsoráztatni más lányokat. a barátnődnek meg meséltél róla gondolom,őt azért hívta,mert neki már nem kell bizonyítani,te mindent elmondtál. egyszeri befektetés,dupla haszon.
2013. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fopuska nagyon jól látja a dolgot. őszintén sajnálom kérdező, remélem nem zuhansz össze.
2013. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem,mert eleve csak szexnek indult,mindketten nem régen vagyunk túl több éves kapcsolatokon,kijelentettük,hogy semmi komolyat nem akarunk most. Ő kezdte ezt a dolgot,de én is talán kicsit máshogy gondolok rá. Nem tudom,ma találkozunk és megbeszéljük.
2013. márc. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!