Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jövőhéten megyek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten megyek az első randimra, és nem tudom mit csináljak! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A srác írtó helyes, de még soha nem találkoztunk, csak egy közös ismerősünk mutatott be facebookon.. És szerinte helyes vagyok, csakhát még soha sem randiztam, és félek hogy nem tudunk majd miről beszélgetni, vagy hogy egyáltalán mit kell csinálni.. Mikor találkozunk akkor megöleljem? Vagy hogy fejezzük be a randit? (cukrászdába megyünk)És hogyan búcsúzzak el tőle?? Semmit sem tudok a randizásról...SEMMIT! segítség!

#fiú #randi #fiatal #izgulás #nem tudok semmit
2013. márc. 2. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
14/L
2013. márc. 2. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Köszönsz neki egy sziával...

Az ölelés/puszi a fiú dolga.

Èrdeklődj,mit szeret csinálni stb.

2013. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Add önmagad, és ne görcsölj. Az izgalom teljesen természetes dolog, de idővel oldódni fogsz. Lényegében véve bármiről lehet beszélgetni, de te is kérdezz nyugodtan a srácról. Arra nem nagyon van előírás, hogy mit kell tenni, az ölelés szerintem nem szériatartozék első randin, bár attól függ, hogyan alakul a vége. Gondolom, a srác fel fogja ajánlani, hogy pl. hazakísér, ilyenkor esetleg engedélyezhetsz neki mondjuk egy csókot a kapuban, de van, aki még ezt sem teszi. Ha szimpi neked a srác, akkor mutasd ki, ne ülj ott kukán, illetve ne csinálj olyat, ami félreérthető, és amiből esetleg azt szűrheti le, hogy nem jössz be neki (pl. ne a földet nézd állandóan, érdeklődj iránta, de szerintem akár még azt is elmondhatod, hogy ez az életed első randija, és kicsit izgulsz). Sok sikert, szerintem menni fog. :)
2013. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szerinte helyes vagy, akkor fogadok, hogy kb. annyira fog izgulni, mint ahogyan te most.

Mondd azt, hogy szia. Ha még nem találkoztatok előtte személyesen, akkor mutatkozz be, ha tudja a nevedet, akkor se rossz, ha ezzel indítasz. Esetleg hozzáteszed, hogy "élőben", amivel egy humort is belecsempészel, amivel tudsz talán valamennyit lazítani a dolgon. Szerintem nem kell ölelni, egy puszi bőven elég. De ha ezt is meredeknek érzed, akkor a szia is elég.

Ha nagyon izgulsz, akkor el is mondhatod neki, hogy izgulsz, mert még nem voltál randin. Ez igaz, és ha van egy kis esze, akkor valami olyat fog mondani, amivel megnyugtat, és az, hogy őszinte vagy, tetszeni fog neki. A beszélgetés egyszerű, érdeklődj, tegyél fel kérdéseket neki arról, ami érdekel vele kapcsolatban. Valami kérdésed biztos van hozzá? Merthát a randi egyik célja, hogy megismerd a másikat, és jól érezd magad vele.

2013. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) csak még azt nem igazán tudom, hogy mivel cukrászdába megyünk, külön-külön kell fizetnünk a részünket, vagy mindent ő fizet?
2013. márc. 3. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél magaddal pénzt, és amikor fizetni kell, nyúlj a tárcádért. Ha azt mondja, hagyad csak, akkor nem kell, ha nem szól semmit, akkor meg mindenki a sajátját. Mondjuk, ha én már el hívok valakit randira, állnám a számlát.
2013. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jelentem: megvolt a randi, és nagyon jó volt! :) öleléssel köszöntünk, ő fizette számlát, egyfojtában beszélgettünk, nem volt kínos csend, és elkísért a buszmegállóhoz, de csók még nem volt.. szerintem fogunk még találkozni, és nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2013. márc. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!