Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban és szeretnék vele komolyabban megismerkedni, csak valahogy nem merem leszólítani meg úgy szimplán rá írni sem. Arra gondoltam, hogy "véletlenül" rá írok, elnézést kérek tőle, nem neki akartam meg ilyenek és megkérdezem hogy ha "így adódott" akkor nincs-e kedve velem beszélgetni. Szerintetek?

2013. márc. 2. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

heh...:D:D

balf.sz....

2013. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
debil vagy -.-
2013. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
írj rá tisztán :D
2013. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
18 éves lány vagyok !Ne igy ! Mert akkor azt hiszi hogy önszántadbol nem is írnál ra! Ugy kezd " szia:-) , nem zavarok?" ez mindig bejon(en nagyon szeretem ha aranyosak s megkerdezik h zavarnak e v nem) es megkerdezed mit csinál meg stb!
2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Szimplán írj rá. Mit veszíthetsz? :)
2013. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Na vazzeg, nemrég voltam egy céges kommunikációs tréningen, ahol vagy tíz percig arról volt szó, hogy nem egy szerencsés kezdés a "nem zavarok" szöveg, ezek szerint mégis működik. Sok értelme volt akkor részt venni a tréningen :D
2013. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 es vagyok! En ugy tartom hogy erdekli az illetot h tenleg akar e vle beszélni , ha nem akkor jön az a szöveg .áhh ne haragudj de most nem meg stb, de ha kicsit erdekel az illeto akk pedig az hogy nem dehogy is stb, ebbol meg meg is tudod h van eselyed e vagy sem:-D
2013. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!