Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötlet? Nagyon összezavar!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet? Nagyon összezavar!?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön nekem, csak az a helyzet idősebb 2 évvel, el is beszélgetek vele nincs ezzel gond. De már próbálkozott nála egy másik szintén fiatalabb személy és csak az nagyon siettette azt ,hogy menjenek el valahová,tehát leesett neki ,hogy akar valami és elküldte. Én ezzel megúsztam ugyanis nem tanultam a másik hibájából ,most barátként tekint rám és hallottam ,hogy olyat mind azért nem mert felém kezdeményezni mert félt ,hogy akkor azt hiszem akar valamit tőlem, és ,hogy soha nem lehet köztünk semmi stb stb... ha már tényleg nagyon jóban leszek látja más vagyok megpróbáljam előhozni a témát?? Szép, és normális lány, nem hiszem ,hogy pl a külsőm vagy bármi miatt utasítana vissza elég jó megjelenésem van kigyurt vagyok stb.. Kérdeznélek titeket lányokat fiúkat akik ilyenkor mi a teendő,lányok ez mire jó? mi szokott lenni ilyen dolgok mögött?
2013. febr. 17. 20:08
 1/2 anonim válasza:

Mennyi ideje ismered? Ha pár hónapja, akkor már biztos tudja, hogy milyen belső tulajdonságaid vannak, szóval nyugodtan felhozhatod ezt a témát neki, ki tudja, lehet neki is tetszel. Az pedig, hogy idősebb nálad azzal ne foglalkozz, szerintem nem számít egy kis korkülönbség, ha szeretitek egymást. Az én barátom például 8 hónappal fiatalabb, de van olyan ismerősöm, aki 4évvel idősebb lánnyal járt a gimiben.

18/L

2013. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
körülbelül 1 hónapja ismerem és az utóbbi 4-5 napban kezdett el velem ő is beszélgetni mert eddig úgy gondolta ,hogy ha kezdeményez felém akkor én biztos azthiszem akar tőlem valamit, de ezt már tisztáztuk. ha esetleg ezért lenne mindez ,hogy soha nem lehet köztünk semmi mert azt hiszi koromhoz képest komolytalan vagyok ami nem igaz, azt hogyan bizonyítsam? vagy azt ,hogy ő jövőre végez én meg még maradok,ha ezért nem akarna belekezdeni erre mi a válasz??
2013. febr. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!