Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy mindenkinek van párja valahol, amikor ez egy nagy hazugság valójában?

Figyelt kérdés
Én csúnya alacsony fiú vagyok és bár sokan hazudják, hogy helyes vagyok vagy legrosszabb esetben is átlagos külsőre, a való élet inkább azt igazolja, hogy senki sem akar velem járni, max barátnak akar a lányok közül, pedig több lány is szokta lájkolni a szarabbnál szarabb képeimet facebookon. Mondjuk nagy része amúgy is távol él tőlem. De komolyan mondom már agybajt kapok ettől a szövegtől, hogy mindenkinek van párja, majd megtalálja, én meg csak öregszem, de semmi, míg mások viszik a jobbnál jobb nőket, én már örülnék egy csúnya barátnőnek is úgy leadtam az igényeimet, csak szeressen már valaki végre, mert egy senkinek érzem magam, úgy érzem ronda vagyok, a lányoknak nem kellek sohasem. :(
2013. márc. 2. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" én már örülnék egy csúnya barátnőnek is úgy leadtam az igényeimet,"

Ha te is ilyen külsőségek alapján ítélsz, akkor hogy várod el hogy a bomba nők körül ugráljanak? Ameddig ilyen a hozzáállásod, magadban keresd a problémát ( belül és ne kívül elsősorban).

2013. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!