Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy mindenkinek van párja valahol, amikor ez egy nagy hazugság valójában?

Figyelt kérdés
Én csúnya alacsony fiú vagyok és bár sokan hazudják, hogy helyes vagyok vagy legrosszabb esetben is átlagos külsőre, a való élet inkább azt igazolja, hogy senki sem akar velem járni, max barátnak akar a lányok közül, pedig több lány is szokta lájkolni a szarabbnál szarabb képeimet facebookon. Mondjuk nagy része amúgy is távol él tőlem. De komolyan mondom már agybajt kapok ettől a szövegtől, hogy mindenkinek van párja, majd megtalálja, én meg csak öregszem, de semmi, míg mások viszik a jobbnál jobb nőket, én már örülnék egy csúnya barátnőnek is úgy leadtam az igényeimet, csak szeressen már valaki végre, mert egy senkinek érzem magam, úgy érzem ronda vagyok, a lányoknak nem kellek sohasem. :(
2013. márc. 2. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem még a képeimet se nagyon lájkolgatják.
2013. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor mindenkinek megvan a párja, valahol, kivéve téged. Na így most jobb??
2013. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
önbizalom 0. ez itt egy komoly probléma.
2013. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyna, hogy a képembe nyomta egy tini csaj, hogy mekkora orrom van, hogy nézek ki és kinevetett, gondolhatjátok milyen jól esett, kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a világ legrondább fiúja.
2013. márc. 2. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Ó nekem is szóltak már be fiúk kérdező.

Nem szabad ennyire a szívedre venni,mert ettől totál negatív leszel,meg befordulsz és így magaddal szúrsz ki.

Régebben én is csak síránkoztam,de aztán kezdetm mindent lazábban felfogni,optimistább lettem,sokkal jobban érzem magam és ez látszik is rajtam.-->jelentkező is sokkal több van mint mikor mélabús voltam.

Csinálj olyan dolgokat amik feldobnak,legyen az sport vagy akármi,amitől a kedved is jobb.

Ha jól érzed magad a bőrödben és nem feszülsz rá a dolgokra barátnőd is könnyebben lesz.

2013. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kéne ennyire csak a külsőségekkel foglalkozni. Nem a kinézet az elsődleges, nem az a legfontosabb dolog az életben.

Ha ilyen negatív vagy, az sokkal nagyobb hátrány.

2013. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek van parja valahol, kiveve a nyafogo rinyagepeknek
2013. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg azoktól kapok agybajt akik az fb-s like-okból vonják le a dolgokat, ha úgy érzed annak megfelelően is veselkedsz, de vagy olyan hülye hogy fb-n élsz meg is érdemled.
2013. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem attól leszel valaki, ha csajod van vagy nincs.
2013. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!