Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazugság azt mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság azt mondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon kedvelem, és szeretek vele lenni, mégsem érzem azt a bizsergést a gyomromban amit akár egy szép romantikus könyv/film miatt már éreztem. Egy-két hónapja vagyunk együtt. Ez probléma? Kialakul? Tapasztalatok? 16/L

2012. nov. 20. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az a probléma, hogy elvont absztrakció (=könyv,film) aminek semmi köze a valódi élethez bizsergést okoz. Na ez itt a probléma kislány.
2012. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia, biztos lehetsz benne hogy kialakul, a szerelem sokáig nem abban nyilvánul meg, hogy de jó vele, hanem, hogy pl mennyire hiányzik, aggódsz érte ha baja esik, stb stb, pláne a te korodban még :) ha neked ez nehéz, beszéld meg vele, hogy MÉG nem mondanád ki ebben a formában :)
2012. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Annyi idősen ismertem meg a barátomat, mint amennyi most te vagy. Nekem kicsit több, mint 3 hónapba tellett, kicsit később mint a páromnak, mire a ténylegesen rózsaszínfelhősen és fülig beleszerettem. 5 éve van ez így.

Semmiképp se aggódj miatta, mert akkor tuti nem fog kialakulni semmi. Érezd jól magad, és ne számold a hónapokat!

2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az #1-esre ne hallgass! Arrogáns (ez a fő probléma), és hazug (ez lehet, hogy nem szándákos), és feltételezem, hogy elég sekélyes ember lehet (persze tévedhetek...).


Én már átéltem azt a bizsergést, azt a bizonyos pluszt, amiről írsz, és nagyon is valóságos volt!


Szerintem még kialakulhat a szerelem, bár meg kell mondjam, hogy sokkal ritkább az olyan, hogy fokozatosan alakul ki, a szikrát legtöbbször lehet érezni már a legelején is, ha tényleg igazi, nagy szerelemről van szó. De majd idővel úgyis kialakul, hogy nálad hogy lesz! :)


A jó romantikus könyvek/filmek (szóval nem ilyen tvájlájt féle sz*rságok) igenis lehetnek valóságosak, hiszen azokat is ihlette valami. Egy művészlelkű embert pedig a szerelem nagyon is meg tud ihletni. A művészet lényege pedig az egyedi, elvont, de mégis tökéletes kifejezésmód, így ha valaki azt fikciónak tartja, akkor egyszerűen nincs azon az érzelmi színvonalon, hogy megértse, vagy pedig nem tud ráhangolódni az adott művészre, így nem érti (az előbbi a gyakoribb sajnos). De az az egy biztos, hogy gusztustalanul arrogáns dolog fikciónak nevezni az ilyesmit, és ordít az abból adódó keserűség, hogy az illető nem élt át olyasmit, nem érti meg, és ezért úgy akar védekezni, hogy kijelenti, hogy nem is létezik az adott dolog.:)

2012. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kialakul az nyugi :)
2012. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4-es nagyszerű dolgot ír, én sem fogalmazhattam volna meg jobban a gondolataimat ;)
2012. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!