Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány a suliban. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Normális és komoly válaszokat szeretnék kérni. 16 éves fiú vagyok. (nem volt még barátnőm.) A lány kb. 3 hónappal idősebb nállam. Egy középsuliba járunk. Én b-s vagyok, ő c-s. Már régóta tetszik nekem. Nem jár most senkivel. A suliba mikor távolabb vagyok tőlle akkor szoktam vele szemezni. Nem szokta elfordítani a fejét. De személyesen még nem beszéltem vele. Nem merek odamenni hozzá. Nincs önbizalmam. De rá akarom szánni magam hogy beszéljek vele. Hogy közelítsek felé?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2013. febr. 28. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyél magabiztos, közvetlen és kedves és egyszerű dolgokkal kezdj ne vlm csajozós dumával hanem saját gondolatokkal, és kérdezz róla
2013. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Először is mindenképpen személyesen tedd meg...én gyávának tartom az olyanokat, akik az ilyesmit pl facebookon mondják el.(nem tudom, hogy gondoltál-e ilyesmire, csak sokan vannak ilyenek.) És akkor menj oda hozzá, amikor egyedül van és látszólag nincs elfoglalva. Akkor menj oda hozzá, amikor van elég időtök, nem kell sehova (pl órára, buszra) sietned. És szerintem egyszerűen csak annyit mondj, hogy pl: nem lenne kedved egyik nap eljönni velem valahová? De ha nem nagyon beszélgettetek még, akkor a helyedben pár hetet azzal töltenék, hogy kicsit megismerjem. Jártok együtt valami szakkörre/órára?
2013. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De fura, velem is ugyanez a helyzet, mintha én írtam volna le. Csak az a különbség, hogy lány vagyok. :D

Én nagyon örülnék neki, ha egyszer idejönne hozzám és azt mondaná, hogy: Már egy ideje egy suliba járunk, de még nem is beszéltünk. Van-e kedved találkozni suli után?

Ha nem mered azonnal így leszólítani, akkor kezd apránként! Például megkérdezed, hogy nem tudja-e, hol van xy (egy közös ismerôs) vagy megkérdezed, hogy finom-e a büfés kaja, mert éhes vagy, mit ajánl (ebbôl elindulhat egy beszélgetés).

Ha szemeztek, akkor menj oda hozzá! Nyugi, nincs veszve semmi. Ha magabiztosan adod elô, akkor 99% a siker! Gyakorold otthon, mondjuk tükör elôtt! A lényeg az, hogy nézz a szemébe mikor beszélsz.

Vagy mondjuk menj el mellette és "véletlen" érj hozzá!

Remélem segítettem.

Ha valami kérdésed van, írj privátot!

16/L

2013. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!