Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lany de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany de nem tudom mit irjak neki?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ot eloben sem tudok talalkozni vele. Mindenkeppen meg szeretnem ot ismerni csak elegge tartok tole hogy neten irjak ra ugy hog nem ismerem ot! Ti mit gondoltok?

19/F


2013. febr. 24. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik egy lany de nem tudom mit irjak neki? --> Hello
2013. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van bármilyen kockázata????:D Ha nincs írj neki nyugodtan, úgy se látod többet ha nem jössz be neki....:D
2013. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne tarts tole...ha meg kudarc lesz, ne állj le. keress tovább.

ja és ha beszélsz vele, 1hétnél tovább sose beszélgess neten hanem kérj találkozót.

2013. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdj egy köszönéssel. Amúgy meg "XY vagyok, innen és innen ismerlek, és szeretnélek jobban megismerni, mert szimpatikus vagy"... hidd el, a történelemben megoldottak már ennél nagyobb problémákat is. Vesztenivalód mint olyan nincs, ergo csak nyerhetsz. Hajrá!
2013. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, hanem menj oda legyen tököd!
2013. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok sokkal hatékonyabb ha személyesen próbálkozol nála. Ha meg nem jött össze az se baj a lényeg, hogy megpróbáltad.
2013. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ertem koszi a segitseget!

Irtam fentebb hogy nem tudok vele talalkozni...

Az a baj hogyha valaki ir nektek neten azt nem rogton lerazzatok vagy vissza sem irtok lanyok?

Illetve van egy kozos ismerosunk igy tok gaz irni a csajnak de az a baj hogy nagyon tetszik nekem. :/

2013. febr. 24. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz találkozni vele akkor, miért akarsz egyáltalán kezdeményezni vele?
2013. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy osszefutni nem tudok vele de ha megismerkednek vele utana talalkoznek vele termeszetesen...:)
2013. febr. 24. 20:50
 10/10 anonim válasza:
Szerintem Csk irj neki olyan hetkoznapi dolgrol! Vagy is kezd aval hogy (hogy vagy? Micsi? stb)
2013. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!