Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan kevés az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kevés az olyan lány, aki adna esélyt egy alacosny fiúnak is? Mióta lett divat magasság szerint válogatni és lenézni az alacsony fiúkat?

Figyelt kérdés

Az ember úgy érzi ebben a felszínes világban a magasság az elsődleges alányoknál, még az alacsony lányok is utálják a 175cm alatti fiúkat, lenézik és valami fura oknál fogva náluk is 180cm-nél kezdődik a vonzó fiúk tábora.

Egyre jobban kiábrándulok a csajokból, ahogy ismerkedem velük, egyre több fájdalmat okoznak csak, már azon is gondolkoztam, hogy van-e értelme ezt folytatni, ha úgysincs olyan lány, akinek kéne alacsony fiú. Le vagyunk nézve meg nem tudnak hozzánk vonzódni a lányok csak, mert nem nőttük magasra és nem lettünk nagy súlyúak.

A legjobb az egészben, hogy még haverkodni sem szeretnek alacsony fiúkkal, mert az gáz.


2013. febr. 28. 15:51
1 2
 11/12 ká111 válasza:
Én lány vagyok és 153 cm. Nem szeretem a magas fiúkat. Szerintem az egy fej magasságkülönbségnél több idegesítő.A barátom 170cm és pont jó, örülök, hogy nem magasabb:) Az alacsonyabb emberek sokkal arányosabbak, formásabbak tudnak lenni.Nyilván sok lánynak kellemetlen ha magasabb a fiúnál, ezt megértem. Alacsonyabb lányokkal próbálkozz, onnantól már nem a magasságon fog múlni, hogy kellesz-e neki.
2013. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem is 168 cm magas fiúm volt
2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!