Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan kevés az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kevés az olyan lány, aki adna esélyt egy alacosny fiúnak is? Mióta lett divat magasság szerint válogatni és lenézni az alacsony fiúkat?

Figyelt kérdés

Az ember úgy érzi ebben a felszínes világban a magasság az elsődleges alányoknál, még az alacsony lányok is utálják a 175cm alatti fiúkat, lenézik és valami fura oknál fogva náluk is 180cm-nél kezdődik a vonzó fiúk tábora.

Egyre jobban kiábrándulok a csajokból, ahogy ismerkedem velük, egyre több fájdalmat okoznak csak, már azon is gondolkoztam, hogy van-e értelme ezt folytatni, ha úgysincs olyan lány, akinek kéne alacsony fiú. Le vagyunk nézve meg nem tudnak hozzánk vonzódni a lányok csak, mert nem nőttük magasra és nem lettünk nagy súlyúak.

A legjobb az egészben, hogy még haverkodni sem szeretnek alacsony fiúkkal, mert az gáz.


2013. febr. 28. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az “Dzsekk“?
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szokjál már le erről. Ne ide írd ki a bánatodat. Százszor elmagyaráztuk már, nem a magasságoddal van a probléma, sokkal inkább a személyiségeddel. Miért írod ki állandóan ezt a kérdést, ha a válaszokból nem vagy hajlandó tanulni?
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Amiről írsz, egyrészt genetika, az erősebb hímet keresi a nőstény. Másrészt azért el van túlozva, mert a pici csajok igenis szerethetik az alacsonyabb srácokat, az meg, hogy nem haverkodnak, hülyeség. ha nem is haverkodnak veled, akkor egészen máshol keresd a problémát.
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Milyen magas vagy ha szabad megkérdeznem?

Egyébként az állítással nem teljesen értek egyet, de tény hogy van is benne igazság. Egyrészt, mint moziban dolgozó, szinte nap mint nap látok olyan párokat hogy a lány magasabb mint a fiú.

Másrészt, egyik legjobb barátom olyan 165-6-7 centi, és amióta ismerem, csajok terén soha nem volt gondja, pedig se nem olyan nagyon jóképű, testalkatra se egy görög isten, aztán mégis mindig van neki csaja.

Igaz hogy én is ismerek olyan lányokat akiknek 180nnál kezdődik a férfi. Ez nem divat kérdése, egyszerűen a magasság férfias, és sokak számára ez vonzó.

Én személy szerint 172 vagyok, komoly bajom még nekem se volt a magasságomból, persze én se bánnám ha még 10 centit nőnék, de 24 évesen aligha fog bekövetkezni :)

2013. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

3-asnak és 2esnek is igaza van mellesleg. Ez az egész nem állja meg a helyét a valóságban, ha haverkodni se haverkodnak veled, ott egész más gondok vannak akkor, nem a magasságod. Lehet hogy szimplán ezzel a magasságos dumával koptatnak le, mert a valós ok keményebb, és ezzel próbálnak kímélni.

Ha jó lenne a dumád, kedves, lennél stb.. akkor biztos hogy haverkodnának veled, sőt találnál is csajt.

2013. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kell siránkozni? Ilyen nyafogósan az sem segítene rajtad ha 185 cm lennél. Persze, tény hogy a legtöbb lány nála magasabb pasit szeretne, de ált. annyi a kritérium hogy vele egymagas legyen a férfi. Na most a lányok átlagosan 165 cm-sek, 165 cm-nél kisebb férfi meg nagyon-nagyon ritka, úgyhogy szerintem alapból hülyeség erre fogni. Persze biztos vannak olyan lányok akik 165 centisek és mindenképp magasabbat akarnak, viszont épp a minap láttam egy párt ahol a srác volt 165 a csaj meg 171-3 között lehetett. Számomra vicces volt, de legalább +1 példa hogy nem minden csajnak ez a lényeg.


Inkább a kisugárzás, értelmes gondolkodás, ápoltság, intelligencia, bátorság, magabiztosság számít elsősorban, de cáfoljon meg egy nő ha nem így van.

2013. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látok bőven alacsony srácokat gyönyörű barátnővel, érdekes módon ők nem a magasságuk miatt keseregtek egész nap, és meg is lett az eredménye.
2013. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Azoknak az alacsonyaknak meg általában egyik ujján Merci slusszkulcs, a másikon az audi, harmadikon Lexus, negyediken Bentley... És így tovább.
2013. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem éppen, teljesen hétköznapi srácokról beszélek. De biztosan kényelmes érzés lehet mindenre kifogásokat gyártani az életben.
2013. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt probémám a magasságommal, de én elfogadtam. Nem tudok sajnos rajta változtatni, pedig min 10cm jól jönne a törpe 170cm-hez. Helyette tanultam és diplomát szereztem. Szerintem próbáld magad lefoglalni azzal amit kedvelsz, az idő is gyorsabban telik és nem agyalsz ezen. Engem is utasított el sok nő sajnos ( a magassarkú fontosabb volt mint én), de mára már nem veszem fel.. Sajnos az tény, hogy alacsonynak lenni férfiként az nem főnyeremény sehol sem (munkahelyi poz., kapcsolatok, stb.). Foglald el magad valamivel.. 26/f
2013. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!