Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek jó csel arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó csel arra hogy megcsókoljam?

Figyelt kérdés

Először is, egy 16 éves csaj vagyok. Tegyük fel, az a srác akivel a hétvégén találkozok vesz nekem pl bonbont... Mivel eléggé muja szegénykém, ezért én azt csinálnám hogy először én veszek belőle egyet, utána veszek mégegyet és amikor bekapom utána megkérdezem hogy te nem kérsz? Azt mondja hogy igen kérek, erre én kinyitom a számat, és azt mondom "Vedd el!" :) És csókolózás közben átrakom a szájába :)

Szerintetek milyen? :)


2009. szept. 10. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se bonbonnal csináld! A fagyi erre tökéletes!:D

Majd írd már le lényszi, hogy mi volt, mert kíváncsi vagyok:D

Köszi, szia!


17/f

2009. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És fagyival hogy?
2009. szept. 11. 16:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezed megkóstolod a fagyit? ha azt mondja igen, akkor belenyalsz és megcsókolod:) aztán megkérdezheted: finom, ugye?:P
2009. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jaa, ez jól hangzik :) Akkor ez lesz :) Köszi :)
2009. szept. 11. 20:26
 15/17 anonim válasza:
Na mi történt? :D
2009. szept. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Na megvolt a fagyis trükk :)

Úgy csináltam ahogy mondtátok. Megkérdeztem hogy kér-e, és igen kért :) Belenyaltam megcsókoltam, utána ő úgy visszacsókolt hogy azt hittem hogy a mennyországban vagyok :D Nagyon jó volt!

Hogyha nincs ez a trükk akkor meg se csókolt volna, köszönöm a segítséget!

2009. szept. 13. 09:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy összejött :)
2009. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!