Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek jó csel arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó csel arra hogy megcsókoljam?

Figyelt kérdés

Először is, egy 16 éves csaj vagyok. Tegyük fel, az a srác akivel a hétvégén találkozok vesz nekem pl bonbont... Mivel eléggé muja szegénykém, ezért én azt csinálnám hogy először én veszek belőle egyet, utána veszek mégegyet és amikor bekapom utána megkérdezem hogy te nem kérsz? Azt mondja hogy igen kérek, erre én kinyitom a számat, és azt mondom "Vedd el!" :) És csókolózás közben átrakom a szájába :)

Szerintetek milyen? :)


2009. szept. 10. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó ötletnek jó csak sztem nem első csóknak főleg ha eléggé muja szegényke :)

Mindent bele és sok sikert ;)

2009. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, majd elmondom mi volt :)
2009. szept. 10. 23:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elég félénk "kisfiu" voltam 15 éves koromban, és az első csókot úgy kaptam, hogy tél volt és egy sálat átdobott a nyakamon a csaj amivel odahúzott magához és megcsókolt... 20 éves vagyok, de még mindig előttem van a pillanat.. Most már nemvagyok éppen az a félénk kisfiu mind akkor de az első csókot, ahogy kaptam és akitől kaptam soha nem tudom elfelejteni... A te ötleted se rossz ám, de az a baj, hogy ha félénk akkor lehet ha nemmer majd odamenni... De tedd amit jónak látsz. Sok sikert. 20/F
2009. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm milyen jó dolga van eggyes fiuknak, de őszintén. Én örültem volna ilyesminek, nagyon jó ötlet. Ha muja ha nem erre remélem jól fog reagálni.

sok sikert.

2009. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz ha majd azt mondja, hogy NEM kér bonbont?
2009. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
fagyival csináld mert a bonbon ki fog esni szerencsétlen gyerek szájából és undorító lesz a dolog. másrészt a fagyit könnyebb lenyelni közben és akkor nem kell megszakítani a dolgot.
2009. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Izgató ha teli szájjal mondod: Vedd el!
2009. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van,ha nem vesz bonbon-t? Mi van,ha ures kezzel megy?
2009. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
azis lehet h tenyleg nem vesz bonbont vagy ha vesz is nemker amugy én örültem volna ha ilyen lett volna az első csók :D
2009. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Na majd holnap kiderül.
2009. szept. 11. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!