Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldönteni szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni szerelmes vagyok, vagy kétségbeesett?

Figyelt kérdés

szóval hallottam olyat, ha lelkileg épp gyengébb az ember, jobb ha nem akkor ismerkedik, mert belefuthat olyanba, amit nem is akar.

a lényeg, h egyedül vagyok, nagyon hiányzik már egy társ.

sokat randizom, nemigen fog meg senki, nem tudom miért. de most van egy srác, aki kedves, aranyos, stabil, stb, szóval úgy érzem, hogy tetszik, meg lassan szerelmes vagyok.

csakhogy én életemben nem szerettem még bele "rendes, aranyos, cuki" srácokba..

szóval lehet most csak az van bennem, hogy a lelki válság kényszerít erre az érzésre itt magányomban?

tekintve, h pl nem egy nő futott már bele pl egy alkoholistába a rossz házasságából. szóval amikor menekül az ember egy kapcsolatba, néha irreális döntéseket képes meghozni.

szóval nem tudom mit érzek.


2013. febr. 27. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd azt a srácot, nem neked való

keress inkább egy alkoholistát/drogost/ősbunkót, és akkor biztos lehetsz benne, hogy máskor is így döntöttél volna

2013. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvia07 ***** válasza:
Érdekes. Én a helyedben feltenném magamnak a kérdést. Mit veszíthetek? Hozzá láncolni ugye nem akarod magad? Szabad ember vagy. Élvezd a társaságát, amíg lehet, amíg jó. Merthogy jó, ugye? Én legalábbis ezt szűröm le abból, amit írtál. Mi van, ha tévedsz? Ha csak azért látod ennyire "rendes, aranyos, cuki" srácnak, mert éppen lelki válságban vagy? Akkor mi van? Semmi. Élj!!! Ne gondolkodj ennyit! Felesleges olyan dolgon agonizálni, ami még meg sem történt. Szabad vagy, szabad akarattal, szabadon döntesz.. Ha úgy alakul, hogy már nem jó vagy tisztábban látsz, mint most, egyszerűen tovább lépsz. Ennyi. Sok sikert és sok boldogságot! :-)
2013. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)


csak mindez mellett, h nem gondolkodom, felvállalok mindent ami a jelenben boldogít, szóval mindez mellett lekötöm magam és őt is. tehát pont ezt nem tudom, h lekössem e magam, de ha nem is kötöm le, azzal, h vele foglalkozom, őt viszont lekötöm.


szóval csak jó lenne tudni hogy illúzióban élek e vagy sem.

2013. febr. 27. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!