Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöjjek össze az elsővel, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze az elsővel, vagy várjak még, hátha lesz olyan srác, aki megfelel az elvárásaimnak? 15/L

Figyelt kérdés
Voltak srácok, nem sűrűn, de voltak, akik próbálkoztak nálam. Rendes voltam mindegyikkel, ismerkedtünk, de amikor megismertem jobban, kiismertem őket, mindig volt valami, ami nem tetszett... Büdös volt, volt valami idegesítő szokása, nem tartotta meg az egészséges távolságot, stb... szóval nem jöttem össze senkivel... Nagyon válogatós lennék? Van most egy srác, aki ostromol, régen tetszett, de már nem annyira, de úgy érzem, hogy nagyon kell valaki... Szerintetek jöjjek vele össze? Hülye kérdés, mert nem mások miatt fogok járni fiúkkal, de nem tudom :D
2013. febr. 27. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megteheted, hogy válogatsz, akkor válogass
2013. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből érdemes járni valakivel. 15/f
2013. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze csak úgy valakivel a véleményem szerint,mert amikor megismered álmaid pasiját,akkor lapát van annak a fiúnak, aki csak pótlék volt amíg meg nem jött a nagy Ő.És a szakítás szegény srácnak biztos rosszul esne.
2013. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kis finnyás vagy!
2013. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen várj és csak azzal kezdj akit valóban szeretsz!!
2013. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze nem akarok senkit kihasználni, és nagyon nem válogathatok, nem sűrűn, de próbálkoznak. Úgy gondolom én is, hogy szerelemből lesz kapcsolat... régen ez a srác is nagyon tetszett, aztán elköltözött egy másik országba, de most visszajött a suliba. Abban reménykedek, hogyha esetleg elkezdenénk járni, ismét megtetszene úgy, mint egy éve..
2013. febr. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!