Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar egy csaj sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy csaj sem, alacsony pici tömegű fiút, miért vágyik mindenki magas vagy nagy súlyú fiúra?

Figyelt kérdés
Ha valaki genetekiailga ezt örökölte és emiatt alacsony meg alig haladja meg az 50kilót akkor már ne is legyen barátnője? Miért kell egyből elutasítani, miért csak a magas meg nagy töműeg fiúknak lehet esélye a lányoknál? Hát senkinek sem jönnek be a kis tömegű, vékony, alacsony fiúk manapság?
2013. febr. 24. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogy legyen mit kérdezni a mindig mindennel elégedetlen majmoknak
2013. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert benne látja a "védelmezőt"

Amikor még botokkal kövekkel bénáztunk akkor is így volt.

2013. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb kuki talán, vagy csak kell egy bika aki rendesen megrakodja őket.
2013. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, nagyobb farkam van, mint egyik két méteres haveromnak, de mindegy.
2013. febr. 24. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
általában a lányok/nők előnyben részesítik az olyan fiúkat/férfiakat akik nagyobbak náluk, mert biztonságérzést nyújtanak számukra. ez öröklött viselkedésforma. de biztosan akad olyan lány aki így is vonzódik hozzád. persze nem a 190 centisekre gondolok de érted a lényeget
2013. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a fiúk nem akarnak nagydarab nőt. Konkrétan: ez az alkat nem túl előnyös, nem sokaknak tetszik. Tudom, a magasságon nem lehet változtatni, de tessék legalább sportolni, hogy ne nézz ki igénytelenül! Nem kell a genetikával takarózni!
2013. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Imádom hogy mindenkinek azt hiszi hogy ha valaki magas annak lesz nője, 190/105 kigyúrt srác vagyok és lassan 1 éve nincs senki, szóval nincs okod aggodalomra.
2013. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sportolok, de ettől nem fogok elhízni, meg nem is tudok. Annyira nem értik meg sokank, hogy vannak olyan fiúk, akiknek nem megy a hízás, miért nem lehet elfogadni úgy, ahogy vagyok, miért baj az, ha egy fiú vékony, szálkás és alacsony?
2013. febr. 24. 18:54
 9/12 Softness ***** válasza:
Én 170 cm es csaj vagyok valahogy a 180 alatti pasik nem is pasik nekem, szóval pl. ha megyek az utcán észre sem veszem őket mint férfi. de azért vannak alacsony csajszik azoknál sztem tuti van esélyed ha meg nem akkor nem a magasságoddal van a baj
2013. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd ki még legalább 50x ugyanezt ezt a kérdést, az a biztos!
2013. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!